| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
H3A-CCT-1L-PG11 09200031750 Podstawa łącznika przemysłowego ciężkiego użytku
Opis
| Nazwa | H3A Kaputa i mieszkanie |
| Kompatybilne | Harting Han 3A Rozmiar |
| Marka | ZJHK |
| Materiał | Zestaw aluminium odlewany na maty |
| Skończ. | Powierzchnia: |
| Kolor | Szary lub potrzeby specyficzne klienta |
| Rodzaj blokady | Jednorazowa dźwignia |
| Węzeł | PG11 |
| Temperatura pracy | -40~125 |
| IP65 | Przeciwstawianie się pyłu, cieczy, obciążeniom mechanicznym |
| Certyfikat | CE, RoHS, CQC, SGS, ISO9001:2008 |
| Obszar sprzedaży gorącej | Europa, Rosja, Australia, Korea, Azja Południowo-Wschodnia, Indie, Brazylia, Bliski Wschód |
| OEM | Dostępne |
Cechy
1- Tak.
2Elementy zamykające: przeciwkorrozyjna stal nierdzewna 304
3Plomby: wodoodporne NBR
4Opcjonalnie: M20, PG13.5
5. Idź z HA, HQ, HD wkładek
Opis
1) Liczne odmiany, podaż próbek i szybka dostawa.
2) Elastyczna oferta zgodnie z wymaganiami klienta.
3) Odlewanie, przebicie, przędzenie na maszynach CNC w własnym warsztacie
4) 100% kontrola jakości przed sprzedażą
5) Zapewnić najbardziej konkurencyjną cenę.
6) 7 lat doświadczenia w dziedzinie łączników ciężkich
8) Zgodność z RoHS, przyjazne dla środowiska.
9) Zapewnienie jakości zgodnie z ISO9001:2008
AWykorzystanie
Łączniki ciężkiej mocy są specjalnie zaprojektowane do zastosowań w ekstremalnie trudnych środowiskach.
Nasze wytrzymałe obudowy z aluminium powlekanych proszkiem mogą chronić przed naprężeniem mechanicznym i zapobiegać agresji odrzutowej wody i brudu.Największą zaletą naszego złącza jest jego modułowość i prosta łączność, co znacznie upraszcza złożone aplikacje okablowania i oszczędza użytkownikom dużo czasu i pieniędzy przy niskich kosztach utrzymania.
Opakowanie
1.Normalna opakowanie: Wewnętrzna torba + Wewnętrzne pudełko + karton.
2Specyficzne opakowania mogą być wykonywane na zamówienie.
Czas przeprowadzenia
Mamy dużo zapasów i jeśli nie jest to duża ilość, możemy wysłać towary natychmiast po otrzymaniu płatności.czas realizacji zależy od ilości i zazwyczaj potrwa 7 ~ 15 dni
Transport morskiT- Co to jest?
Jeśli niewielka ilość, zazwyczaj wysłać kurierem (DHL, FEDEX, TNT i tak dalej). Dla dużej ilości, zalecamy wysłać przez powietrze lub morze.ale bardzo tańsze opłatyJesteśmy w pobliżu Ningbo i Shanghai port.
Skontaktuj się z nami
Wszelkie zapytania zostaną odpowiedziane w ciągu 24 godzin.
Email: fiona@zjhkele.com
/Tel.: 0086-577-61676777 /lub 86-18067786591
Adres: Miasto Liushi, miasto Yueqing, Zhejiang, Chiny
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
H3A-CCT-1L-PG11 09200031750 Podstawa łącznika przemysłowego ciężkiego użytku
Opis
| Nazwa | H3A Kaputa i mieszkanie |
| Kompatybilne | Harting Han 3A Rozmiar |
| Marka | ZJHK |
| Materiał | Zestaw aluminium odlewany na maty |
| Skończ. | Powierzchnia: |
| Kolor | Szary lub potrzeby specyficzne klienta |
| Rodzaj blokady | Jednorazowa dźwignia |
| Węzeł | PG11 |
| Temperatura pracy | -40~125 |
| IP65 | Przeciwstawianie się pyłu, cieczy, obciążeniom mechanicznym |
| Certyfikat | CE, RoHS, CQC, SGS, ISO9001:2008 |
| Obszar sprzedaży gorącej | Europa, Rosja, Australia, Korea, Azja Południowo-Wschodnia, Indie, Brazylia, Bliski Wschód |
| OEM | Dostępne |
Cechy
1- Tak.
2Elementy zamykające: przeciwkorrozyjna stal nierdzewna 304
3Plomby: wodoodporne NBR
4Opcjonalnie: M20, PG13.5
5. Idź z HA, HQ, HD wkładek
Opis
1) Liczne odmiany, podaż próbek i szybka dostawa.
2) Elastyczna oferta zgodnie z wymaganiami klienta.
3) Odlewanie, przebicie, przędzenie na maszynach CNC w własnym warsztacie
4) 100% kontrola jakości przed sprzedażą
5) Zapewnić najbardziej konkurencyjną cenę.
6) 7 lat doświadczenia w dziedzinie łączników ciężkich
8) Zgodność z RoHS, przyjazne dla środowiska.
9) Zapewnienie jakości zgodnie z ISO9001:2008
AWykorzystanie
Łączniki ciężkiej mocy są specjalnie zaprojektowane do zastosowań w ekstremalnie trudnych środowiskach.
Nasze wytrzymałe obudowy z aluminium powlekanych proszkiem mogą chronić przed naprężeniem mechanicznym i zapobiegać agresji odrzutowej wody i brudu.Największą zaletą naszego złącza jest jego modułowość i prosta łączność, co znacznie upraszcza złożone aplikacje okablowania i oszczędza użytkownikom dużo czasu i pieniędzy przy niskich kosztach utrzymania.
Opakowanie
1.Normalna opakowanie: Wewnętrzna torba + Wewnętrzne pudełko + karton.
2Specyficzne opakowania mogą być wykonywane na zamówienie.
Czas przeprowadzenia
Mamy dużo zapasów i jeśli nie jest to duża ilość, możemy wysłać towary natychmiast po otrzymaniu płatności.czas realizacji zależy od ilości i zazwyczaj potrwa 7 ~ 15 dni
Transport morskiT- Co to jest?
Jeśli niewielka ilość, zazwyczaj wysłać kurierem (DHL, FEDEX, TNT i tak dalej). Dla dużej ilości, zalecamy wysłać przez powietrze lub morze.ale bardzo tańsze opłatyJesteśmy w pobliżu Ningbo i Shanghai port.
Skontaktuj się z nami
Wszelkie zapytania zostaną odpowiedziane w ciągu 24 godzin.
Email: fiona@zjhkele.com
/Tel.: 0086-577-61676777 /lub 86-18067786591
Adres: Miasto Liushi, miasto Yueqing, Zhejiang, Chiny