| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
Harting Han Type 09380062601 09380062701 Złącze przewodu o dużej wytrzymałości HK-004/2
Złącze serii HK jest używane, gdy wymagane jest złącze miniaturyzacji.Dzięki połączeniu 4 styków mocy i 2 styków sygnałowych, wkładki HK-004/2 mogą zapewnić klientom idealną gęstość styków i zaoszczędzić czas i pieniądze.
1. Znamionowy prąd zasilania 80A + 16A wejście sygnału.
2. Napięcie znamionowe 830 V w obszarze zasilania + 400 V w obszarze sygnału.
3. Przekrój 1,5-16 mm2 do przewodu zasilającego + 0,5-2,5 mm2 dla linii sygnałowej.
4. Obudowa H16B
| WKŁADKI HK-004/2 | |
| Liczba kontaktów | 4/2 + PE |
| Parametry elektryczne zgodnie z | EN 61984 |
| Obszar mocy | |
| Prąd znamionowy | 80A |
| Napięcie znamionowe | 830V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 8KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Obszar Sigal | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V / 300V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Styki zasilania | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤0,3 mΩ |
| Zakończenie | Wkręt |
| Grubość drutu | 1,5-16 mm2 |
| AWG | 16-6 |
| Moment dokręcania | 1,5 2,5 4 6 10 16 |
| Nm | 1.2 2 3 3 3 3 |
| długość zdzierania | 14mm |
| Sigal Contacts | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
| Zakończenie | Wkręt |
| mm2 | 0,5-2,5 mm2 |
| AWG | 20-14 |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| długość zdzierania | 7,5 mm |
![]()
Dlaczego warto wybrać nas jako swojego poprzedniego dostawcę?
1. jakość certyfikatu CE, CQC, CCC, SGS.
2.Zielony dostawca z RoHS do Australii, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji, Korei, Indii, Brazylii, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu itp.
3. Witamy w produkcji OEM: produkt, opakowanie.
4. Przykładowe zamówienie do kontroli jakości jest mile widziane.
5. Na każde Twoje pytanie odpowiesz w ciągu 24 godzin.
6. Cały proces produkcyjny odbył się w naszym warsztacie od formowania, wtrysku, odlewania ciśnieniowego, obróbki CNC, montażu do pakowania.
7. W 100% sprawdzone przed sprzedażą.
Jak się z nami skontaktować
A. Rozmawiaj online lub whatapp 86 18067786591
B. Zostaw nam zapytanie, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
C. Zadzwoń do nas: TEL: 0086-577-61676777 lub komórkowy 0086-18067786591
D. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w Liushi Town, Yueqing City.
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
Harting Han Type 09380062601 09380062701 Złącze przewodu o dużej wytrzymałości HK-004/2
Złącze serii HK jest używane, gdy wymagane jest złącze miniaturyzacji.Dzięki połączeniu 4 styków mocy i 2 styków sygnałowych, wkładki HK-004/2 mogą zapewnić klientom idealną gęstość styków i zaoszczędzić czas i pieniądze.
1. Znamionowy prąd zasilania 80A + 16A wejście sygnału.
2. Napięcie znamionowe 830 V w obszarze zasilania + 400 V w obszarze sygnału.
3. Przekrój 1,5-16 mm2 do przewodu zasilającego + 0,5-2,5 mm2 dla linii sygnałowej.
4. Obudowa H16B
| WKŁADKI HK-004/2 | |
| Liczba kontaktów | 4/2 + PE |
| Parametry elektryczne zgodnie z | EN 61984 |
| Obszar mocy | |
| Prąd znamionowy | 80A |
| Napięcie znamionowe | 830V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 8KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Obszar Sigal | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V / 300V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Styki zasilania | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤0,3 mΩ |
| Zakończenie | Wkręt |
| Grubość drutu | 1,5-16 mm2 |
| AWG | 16-6 |
| Moment dokręcania | 1,5 2,5 4 6 10 16 |
| Nm | 1.2 2 3 3 3 3 |
| długość zdzierania | 14mm |
| Sigal Contacts | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
| Zakończenie | Wkręt |
| mm2 | 0,5-2,5 mm2 |
| AWG | 20-14 |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| długość zdzierania | 7,5 mm |
![]()
Dlaczego warto wybrać nas jako swojego poprzedniego dostawcę?
1. jakość certyfikatu CE, CQC, CCC, SGS.
2.Zielony dostawca z RoHS do Australii, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji, Korei, Indii, Brazylii, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu itp.
3. Witamy w produkcji OEM: produkt, opakowanie.
4. Przykładowe zamówienie do kontroli jakości jest mile widziane.
5. Na każde Twoje pytanie odpowiesz w ciągu 24 godzin.
6. Cały proces produkcyjny odbył się w naszym warsztacie od formowania, wtrysku, odlewania ciśnieniowego, obróbki CNC, montażu do pakowania.
7. W 100% sprawdzone przed sprzedażą.
Jak się z nami skontaktować
A. Rozmawiaj online lub whatapp 86 18067786591
B. Zostaw nam zapytanie, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
C. Zadzwoń do nas: TEL: 0086-577-61676777 lub komórkowy 0086-18067786591
D. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w Liushi Town, Yueqing City.