| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
| HSB-006 WŁASNIKY | |
| Numery kontaktów | 6+PE |
| Wydajność elektryczna zgodnie z | EN 61 984 |
| Prąd nominalny | 35A |
| napięcie znamionowe (przewodnik do ziemi) | 400 V |
| napięcie nominalne (przewodnik do przewodnika) | 690 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6KV |
| Ciężkość zanieczyszczenia | 3 |
| lub | 35A 500V 6KV 3 |
| Napięcie nominalne zgodnie z UI CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat, z włókien szklanych |
| Zapalność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Ograniczona temperatura | -40°C±125°C |
| Cykle wtykania | ≥ 500 |
| Kontakty: | |
| Materiał | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia | Z srebrem pokryte |
| Odporność kontaktowa | ≤1mΩ |
| Połączenie przewodowe | Wyrzuć. |
| Wskaźnik drutu | 6 mm2 |
| AWG | 10 |
| Tęsknienie | 1.2Nm |
Specyfikacja - obudowa serii H16B
![]()
![]()
Linia produkcji:HA, HE, HEE, HD, HDD, HM, HSB, HK, HQ Wprowadzenie i obudowa H6B, H10B, H16B, H24B, H32B, H48B, H3A, H10A, H16A, H32A.
Kontrola jakości: 100% sprawdzone przed sprzedażą.
Zamówienie na zamówienie:Ponieważ mamy własne centrum formowania i zaawansowane maszyny, każdego roku opracowujemy nowe projekty.Proszę przesłać nam swoje dane, a my przygotowamy indywidualną ofertę po otrzymaniu informacji..
Szybka reakcja:Twoje zapytanie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin.
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Inspekcje: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
| 4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki. |
| 5. OEM i ODM są akceptowane, prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji. |
| 6Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
| HSB-006 WŁASNIKY | |
| Numery kontaktów | 6+PE |
| Wydajność elektryczna zgodnie z | EN 61 984 |
| Prąd nominalny | 35A |
| napięcie znamionowe (przewodnik do ziemi) | 400 V |
| napięcie nominalne (przewodnik do przewodnika) | 690 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6KV |
| Ciężkość zanieczyszczenia | 3 |
| lub | 35A 500V 6KV 3 |
| Napięcie nominalne zgodnie z UI CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat, z włókien szklanych |
| Zapalność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Ograniczona temperatura | -40°C±125°C |
| Cykle wtykania | ≥ 500 |
| Kontakty: | |
| Materiał | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia | Z srebrem pokryte |
| Odporność kontaktowa | ≤1mΩ |
| Połączenie przewodowe | Wyrzuć. |
| Wskaźnik drutu | 6 mm2 |
| AWG | 10 |
| Tęsknienie | 1.2Nm |
Specyfikacja - obudowa serii H16B
![]()
![]()
Linia produkcji:HA, HE, HEE, HD, HDD, HM, HSB, HK, HQ Wprowadzenie i obudowa H6B, H10B, H16B, H24B, H32B, H48B, H3A, H10A, H16A, H32A.
Kontrola jakości: 100% sprawdzone przed sprzedażą.
Zamówienie na zamówienie:Ponieważ mamy własne centrum formowania i zaawansowane maszyny, każdego roku opracowujemy nowe projekty.Proszę przesłać nam swoje dane, a my przygotowamy indywidualną ofertę po otrzymaniu informacji..
Szybka reakcja:Twoje zapytanie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin.
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Inspekcje: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
| 4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki. |
| 5. OEM i ODM są akceptowane, prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji. |
| 6Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |