| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
| Producent | Zhejiang Haoke (CHINA) |
|---|---|
| Rodzaj złącza | Złącze ciężkoodporne |
| Rodzaj złącza | Samiec i samica |
| Zawartość zestawu | Wprowadzenie + gniazdo |
| Seria złączy | On |
| Liczba szpilów | 10+PE |
| Sprawa | H10B |
| Pozostałe urządzenia | do kabli, do montażu paneli |
| Variant złącza | z przewodową gruczołą |
| Elektryczne zamontowanie | końcówka śruby |
| Materiał obudowy | metalu |
| Węzeł gruczołu | M20, M25, PG16 |
| Węzeł gruczołowy | M32, PG21, PG29 |
| Obecna ocena | 16A |
| Nomienne napięcie | Nomienne napięcie |
| Wstawienie | 57x27 mm |
| Przekrój drutu | 0.5- Nie.2.5 mm2 |
| Numer certyfikatu UL | E511021 |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
| Producent | Zhejiang Haoke (CHINA) |
|---|---|
| Rodzaj złącza | Złącze ciężkoodporne |
| Rodzaj złącza | Samiec i samica |
| Zawartość zestawu | Wprowadzenie + gniazdo |
| Seria złączy | On |
| Liczba szpilów | 10+PE |
| Sprawa | H10B |
| Pozostałe urządzenia | do kabli, do montażu paneli |
| Variant złącza | z przewodową gruczołą |
| Elektryczne zamontowanie | końcówka śruby |
| Materiał obudowy | metalu |
| Węzeł gruczołu | M20, M25, PG16 |
| Węzeł gruczołowy | M32, PG21, PG29 |
| Obecna ocena | 16A |
| Nomienne napięcie | Nomienne napięcie |
| Wstawienie | 57x27 mm |
| Przekrój drutu | 0.5- Nie.2.5 mm2 |
| Numer certyfikatu UL | E511021 |