| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HDC-HE-006-1:
HE-006-M i HE-006-F
6 szpilkowy złącze ciężkiego użytku boczne jednozamknięte 16A
HE serii 6 Bieguny złącza złącza zasilania ciężkiego HE-006-1
Wtyczka lotnicza, złącze ciężkie, wtyczka prostokątna HDC-HE-006-1
| Nazwa zamówienia | HE-006-1 |
| GENDER | Samiec & Felame |
| Liczba kontaktów | 6pin + 1 uziemienie |
| Kapuzka | H6B |
| Mieszkania | H6B |
| Wprowadzenie kabli | Wpis boczny i górny |
| Rodzaj obudowy | Obudowa przegrody & Obudowa zamknięta do dołu |
| Rozmiar wejścia kabla do wejścia bocznego | M20, M25, PG13.5,PG16 |
| Wielkość wejścia kablowego dla wejścia górnego | M20, M25, PG13.5,PG16 |
| Do wysokiej konstrukcji maszyna wielkości wejścia kabla | Wpisy boczne:M25,M32,PG21,PG29 |
| Najwyższy wpis:M20,M25,M32,PG16,PG21,PG29 | |
| Materiał wkładek | PC |
| Prąd biegły | 16A |
| Włókno węglowodany | 500 V |
| Temperatura ograniczająca | -40°C --- +125°C |
| Materiał szpilki | Stopy corpper |
| Powierzchnia | Powierzchnia: |
| Sposób połączenia | Końcowy skrut |
| Wskaźnik drutu | 0.14 - 2,5 mm2 |
| AWG | 26 - 14 |
| Długość odciągania | 7.5 mm |
| Kolor mieszkania | Szary |
| Kraj pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
![]()
Typ zamknięcia dolnego z wejściem bocznym
![]()
![]()
![]()
Zhejiang Haoke Electric Co., Ltd. jest zintegrowanym przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją i dystrybucją złączy ciężkich z aktywami kapitałowymi w wysokości 10 mln.
Haoke nieustannie wprowadza najnowocześniejsze technologie, profesjonalny talent i wyrafinowany sprzęt, aby napędzać stałe zwiększanie wydajności serii produktów Haoke.
Haoke uruchomił serię produktów HA, HE, HEE, HD, HDD, HSB, HK, HEAV, HM i HQ i oferuje setki kombinacji, aby spełnić wymagania dotyczące łączenia elektrycznego lub sygnału w różnych dziedzinach
i w różnych celach.
![]()
1P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy fabryką w Wenzhou, w prowincji Zhejiang w Chinach.
2.P: Czy możemy mieć nasze logo lub nazwę firmy do drukowania na swoich produktach lub opakowaniach?
OEM jest mile widziany. Twoje logo może być umieszczone na naszych produktach. I możemy zrobić pakiet zgodnie z twoim projektem.
3P: Jaki jest zwykły termin płatności za zamówienia?
A: Akceptujemy warunki T/T z góry, Western Union. Może być zgodnie z wymaganiami kupującego
4- Czas gwarancji.
Wszelkie problemy z jakością zostaną zmienione w następnym zamówieniu.
5- Bezpłatna próbka.
A: dostarczamy małe produkty do sprawdzenia jakości dla Ciebie, tylko płacisz opłaty ekspresowe.
6Jaki masz materiał do wkładek?
Odpowiedź: Aby zagwarantować jakość produktów, do formowania wtryskowego używamy importowanego materiału SABIC 3412.
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HDC-HE-006-1:
HE-006-M i HE-006-F
6 szpilkowy złącze ciężkiego użytku boczne jednozamknięte 16A
HE serii 6 Bieguny złącza złącza zasilania ciężkiego HE-006-1
Wtyczka lotnicza, złącze ciężkie, wtyczka prostokątna HDC-HE-006-1
| Nazwa zamówienia | HE-006-1 |
| GENDER | Samiec & Felame |
| Liczba kontaktów | 6pin + 1 uziemienie |
| Kapuzka | H6B |
| Mieszkania | H6B |
| Wprowadzenie kabli | Wpis boczny i górny |
| Rodzaj obudowy | Obudowa przegrody & Obudowa zamknięta do dołu |
| Rozmiar wejścia kabla do wejścia bocznego | M20, M25, PG13.5,PG16 |
| Wielkość wejścia kablowego dla wejścia górnego | M20, M25, PG13.5,PG16 |
| Do wysokiej konstrukcji maszyna wielkości wejścia kabla | Wpisy boczne:M25,M32,PG21,PG29 |
| Najwyższy wpis:M20,M25,M32,PG16,PG21,PG29 | |
| Materiał wkładek | PC |
| Prąd biegły | 16A |
| Włókno węglowodany | 500 V |
| Temperatura ograniczająca | -40°C --- +125°C |
| Materiał szpilki | Stopy corpper |
| Powierzchnia | Powierzchnia: |
| Sposób połączenia | Końcowy skrut |
| Wskaźnik drutu | 0.14 - 2,5 mm2 |
| AWG | 26 - 14 |
| Długość odciągania | 7.5 mm |
| Kolor mieszkania | Szary |
| Kraj pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
![]()
Typ zamknięcia dolnego z wejściem bocznym
![]()
![]()
![]()
Zhejiang Haoke Electric Co., Ltd. jest zintegrowanym przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją i dystrybucją złączy ciężkich z aktywami kapitałowymi w wysokości 10 mln.
Haoke nieustannie wprowadza najnowocześniejsze technologie, profesjonalny talent i wyrafinowany sprzęt, aby napędzać stałe zwiększanie wydajności serii produktów Haoke.
Haoke uruchomił serię produktów HA, HE, HEE, HD, HDD, HSB, HK, HEAV, HM i HQ i oferuje setki kombinacji, aby spełnić wymagania dotyczące łączenia elektrycznego lub sygnału w różnych dziedzinach
i w różnych celach.
![]()
1P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy fabryką w Wenzhou, w prowincji Zhejiang w Chinach.
2.P: Czy możemy mieć nasze logo lub nazwę firmy do drukowania na swoich produktach lub opakowaniach?
OEM jest mile widziany. Twoje logo może być umieszczone na naszych produktach. I możemy zrobić pakiet zgodnie z twoim projektem.
3P: Jaki jest zwykły termin płatności za zamówienia?
A: Akceptujemy warunki T/T z góry, Western Union. Może być zgodnie z wymaganiami kupującego
4- Czas gwarancji.
Wszelkie problemy z jakością zostaną zmienione w następnym zamówieniu.
5- Bezpłatna próbka.
A: dostarczamy małe produkty do sprawdzenia jakości dla Ciebie, tylko płacisz opłaty ekspresowe.
6Jaki masz materiał do wkładek?
Odpowiedź: Aby zagwarantować jakość produktów, do formowania wtryskowego używamy importowanego materiału SABIC 3412.