| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wymień wkładkę Harting Han 6 ES-M&F
Wkłady, Zacisk klatkowy, Męskie, Poliwęglan, RAL 7032 (szary), Prąd znamionowy: 16A, Rozmiar: 6 B, Styki: 6, Przekrój przewodu: 0,14 ... 2,5mm², Stop miedzi, Posrebrzane
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Seria | ON |
| Wersja | |
| Metoda wypowiedzenia | Zakończenie zacisku klatkowego |
| Płeć | Mężczyzna i kobieta |
| Rozmiar | 6B |
| Szpilka | 6 szpilek |
| kontakt PE | TAk |
| Przekrój przewodu | 0,14 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 26 ... AWG 14 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Temperatura graniczna | -40 ... +125 °C |
| Cykle godowe | ≥ 500 |
| Materiał (wstawka) | Poliwęglan (SABIC) |
| Materiał (kontakty) | Stop miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Pokryty srebrem |
| RoHS | zgodny ze zwolnieniem |
Szczegóły wkładek (męskich i żeńskich)
![]()
![]()
Ta seria wytrzymałych wkładek stykowych zaciskowych firmy Haoke jest odpowiednia do zakańczania przewodów 26-14 awg (0,14 – 2,5 mm²) i nie wymaga narzędzi.Te wkładki stykowe zacisku klatki są idealne, gdy wymagane jest szybkie i proste zakończenie w zastosowaniach energetycznych o dużym obciążeniu.Dostępne w 6 do 24 biegunach, mają prąd znamionowy 16A i napięcie robocze 500V.
UL, CE, Rohs 3.0
![]()
Te wkładki HES są oceniane na 16A.Są one przeznaczone do użytku z okapami i obudowami mieszczącymi się w zakresach 5, 6, 7 i 8. Te zakresy okapów i obudów są powiązane z konkretnym numerem identyfikacyjnym Haoke „Rozmiar”.Zobacz tabelę „Kompatybilność”, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tej zależności oraz numery katalogowe okapów i obudów, które są typowe dla każdego asortymentu.
![]()
Wszelkie pytania prosimy o kontakt, 7*24 godziny dla Ciebie!!!
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wymień wkładkę Harting Han 6 ES-M&F
Wkłady, Zacisk klatkowy, Męskie, Poliwęglan, RAL 7032 (szary), Prąd znamionowy: 16A, Rozmiar: 6 B, Styki: 6, Przekrój przewodu: 0,14 ... 2,5mm², Stop miedzi, Posrebrzane
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Seria | ON |
| Wersja | |
| Metoda wypowiedzenia | Zakończenie zacisku klatkowego |
| Płeć | Mężczyzna i kobieta |
| Rozmiar | 6B |
| Szpilka | 6 szpilek |
| kontakt PE | TAk |
| Przekrój przewodu | 0,14 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 26 ... AWG 14 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Temperatura graniczna | -40 ... +125 °C |
| Cykle godowe | ≥ 500 |
| Materiał (wstawka) | Poliwęglan (SABIC) |
| Materiał (kontakty) | Stop miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Pokryty srebrem |
| RoHS | zgodny ze zwolnieniem |
Szczegóły wkładek (męskich i żeńskich)
![]()
![]()
Ta seria wytrzymałych wkładek stykowych zaciskowych firmy Haoke jest odpowiednia do zakańczania przewodów 26-14 awg (0,14 – 2,5 mm²) i nie wymaga narzędzi.Te wkładki stykowe zacisku klatki są idealne, gdy wymagane jest szybkie i proste zakończenie w zastosowaniach energetycznych o dużym obciążeniu.Dostępne w 6 do 24 biegunach, mają prąd znamionowy 16A i napięcie robocze 500V.
UL, CE, Rohs 3.0
![]()
Te wkładki HES są oceniane na 16A.Są one przeznaczone do użytku z okapami i obudowami mieszczącymi się w zakresach 5, 6, 7 i 8. Te zakresy okapów i obudów są powiązane z konkretnym numerem identyfikacyjnym Haoke „Rozmiar”.Zobacz tabelę „Kompatybilność”, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tej zależności oraz numery katalogowe okapów i obudów, które są typowe dla każdego asortymentu.
![]()
Wszelkie pytania prosimy o kontakt, 7*24 godziny dla Ciebie!!!