| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
| Standardowa wkładka HE, 6 + PE, 16A, męska, końcówka zaciskana, | |
| Uwaga: styki zaciskane należy zamawiać osobno | |
| Rodzaj | HE-006-MC i FC |
| Seria | Standardowy terminal HE |
| Certyfikowany | CE, ISO9001, CCC, Rohs, UL |
| Arkusz danych | |
| Funkcja | |
| Płeć | Mężczyzna i kobieta |
| Żywotność (mechaniczna żywotność) | ≤500 Cykl krycia |
| Rozmiar muszli | H6B |
| Zakres temperatur roboczych | -40 ℃ ... + 125 ℃ |
| Metoda zakończenia | Zacisk do zaciskania |
| Liczba kontaktów | 6 + PE |
| Dane elektryczne | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe wg.zgodnie z EN61 984 | 500V |
| Napięcie znamionowe wg.zgodnie z UL / CSA | 600V |
| Znamionowe napięcie impulsu | 6KV |
| Odporność na kontakt | <= 3mΩ |
| Odporność izolacji | > = 1010Ω |
| Stopień zanieczyszczenia | Ⅲ |
| Zakres przekroju drutu | 0,14 mm2 - 4,0 mm2 |
| Grubość drutu | 26 - 12 AWG |
| Materiał | |
| Wkładki | Poliwęglan (Sabic) |
| Łączność | Stop miedzi pokryty twardym srebrem, stop miedzi pokryty twardym złotem |
![]()
![]()
![]()
ZNJHK złącze zaciskane Stała rezystancja styku dzięki precyzyjnie powtarzanej jakości połączenia zaciskanego.
Połączenia wolne od korozji w wyniku spawania na zimno.
![]()
Wstępne przygotowanie form kablowych z zamontowanymi stykami zagniatanymi skutecznie poprawia wydajność okablowania
![]()
Jeśli masz pytania dotyczące wyboru modelu lub szukania rozwiązania, Proszę prosimy o kontakt.
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
| Standardowa wkładka HE, 6 + PE, 16A, męska, końcówka zaciskana, | |
| Uwaga: styki zaciskane należy zamawiać osobno | |
| Rodzaj | HE-006-MC i FC |
| Seria | Standardowy terminal HE |
| Certyfikowany | CE, ISO9001, CCC, Rohs, UL |
| Arkusz danych | |
| Funkcja | |
| Płeć | Mężczyzna i kobieta |
| Żywotność (mechaniczna żywotność) | ≤500 Cykl krycia |
| Rozmiar muszli | H6B |
| Zakres temperatur roboczych | -40 ℃ ... + 125 ℃ |
| Metoda zakończenia | Zacisk do zaciskania |
| Liczba kontaktów | 6 + PE |
| Dane elektryczne | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe wg.zgodnie z EN61 984 | 500V |
| Napięcie znamionowe wg.zgodnie z UL / CSA | 600V |
| Znamionowe napięcie impulsu | 6KV |
| Odporność na kontakt | <= 3mΩ |
| Odporność izolacji | > = 1010Ω |
| Stopień zanieczyszczenia | Ⅲ |
| Zakres przekroju drutu | 0,14 mm2 - 4,0 mm2 |
| Grubość drutu | 26 - 12 AWG |
| Materiał | |
| Wkładki | Poliwęglan (Sabic) |
| Łączność | Stop miedzi pokryty twardym srebrem, stop miedzi pokryty twardym złotem |
![]()
![]()
![]()
ZNJHK złącze zaciskane Stała rezystancja styku dzięki precyzyjnie powtarzanej jakości połączenia zaciskanego.
Połączenia wolne od korozji w wyniku spawania na zimno.
![]()
Wstępne przygotowanie form kablowych z zamontowanymi stykami zagniatanymi skutecznie poprawia wydajność okablowania
![]()
Jeśli masz pytania dotyczące wyboru modelu lub szukania rozwiązania, Proszę prosimy o kontakt.