| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HE 32-pinowe złącze Heavy Duty Wodoodporne złącza elektryczne
Dopasuj wkręt Han 16E M (1-16) (17-32)
janserts, Zacisk śrubowy, Żeński, Poliwęglan, RAL 7032 (szary kamyczkowy), Prąd znamionowy: 16 A, 500 V.
Rozmiar: 32 B, Styki: 32, 1
Numer części: 09330162771
![]()
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Seria | ON® |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie śrubowe |
| Płeć | Płeć żeńska(17-32) |
| Rozmiar | 32 B |
| Z ochroną przewodu | tak |
| Kontakt PE | tak |
| Identyfikacja kontaktu | 17 ... 32 |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodu | 0,75 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 18 ... AWG 14 |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Napięcie znamionowe | 500 V. |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6 kV |
| Napięcie znamionowe wg.do UL | 600 V. |
| Napięcie znamionowe wg.do CSA | 600 V. |
| Rezystancja izolacji | ≥ 1010 Ω |
| Odporność na kontakt | ≤ 1 mΩ |
| Temperatura graniczna | -40 ... + 125 ° C |
| Długość zdzierania | 7,5 mm |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| Cykle krycia | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (wkładka) | Poliwęglan |
| Kolor (wstaw) | RAL 7032 (szary kamyczkowy) |
| Materiał (styki) | Stop miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Posrebrzane |
| RoHS | zgodne ze zwolnieniem |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
UWAGA:Do kompletnego montażu potrzebne są dwie wkładki!
→Kliknij tutaj, aby zobaczyć HE 32-pinowe męskie (16-pinowe 1-16)←
→Kliknij tutaj, aby zobaczyć HE 32-pinowe męskie (16-pinowe 17-32)←
Nasza zaleta:
A. Doskonała jakość
B. Konkurencyjna cena
C. Szybka dostawa
D. Nowe modele opracowywane co miesiąc
E. Standardowy warsztat produkcyjny
F. Ścisła kontrola jakości potwierdza zgodność z ISO9001: 2008
Transport:
1).International Express: DHL, TNT, FEDEX, UPS, Aramex, SF, Post itp.
2).Drogą morską: możemy zaoferować FOB Ningbo, FOB Shanghai, FOB Shenzhen itp
3).Samolotem: możemy wysyłać z Ningbo, Szanghaju, Shenzhen, Hongkongu, międzynarodowego lotniska w Pekinie.
4).Koleją.Możemy wysyłać koleją do Europy i Rosji.
5).Możemy również wysłać do spedytora lub innych dostawców w celu wspólnej wysyłki.
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HE 32-pinowe złącze Heavy Duty Wodoodporne złącza elektryczne
Dopasuj wkręt Han 16E M (1-16) (17-32)
janserts, Zacisk śrubowy, Żeński, Poliwęglan, RAL 7032 (szary kamyczkowy), Prąd znamionowy: 16 A, 500 V.
Rozmiar: 32 B, Styki: 32, 1
Numer części: 09330162771
![]()
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Seria | ON® |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie śrubowe |
| Płeć | Płeć żeńska(17-32) |
| Rozmiar | 32 B |
| Z ochroną przewodu | tak |
| Kontakt PE | tak |
| Identyfikacja kontaktu | 17 ... 32 |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodu | 0,75 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 18 ... AWG 14 |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Napięcie znamionowe | 500 V. |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6 kV |
| Napięcie znamionowe wg.do UL | 600 V. |
| Napięcie znamionowe wg.do CSA | 600 V. |
| Rezystancja izolacji | ≥ 1010 Ω |
| Odporność na kontakt | ≤ 1 mΩ |
| Temperatura graniczna | -40 ... + 125 ° C |
| Długość zdzierania | 7,5 mm |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| Cykle krycia | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (wkładka) | Poliwęglan |
| Kolor (wstaw) | RAL 7032 (szary kamyczkowy) |
| Materiał (styki) | Stop miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Posrebrzane |
| RoHS | zgodne ze zwolnieniem |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
UWAGA:Do kompletnego montażu potrzebne są dwie wkładki!
→Kliknij tutaj, aby zobaczyć HE 32-pinowe męskie (16-pinowe 1-16)←
→Kliknij tutaj, aby zobaczyć HE 32-pinowe męskie (16-pinowe 17-32)←
Nasza zaleta:
A. Doskonała jakość
B. Konkurencyjna cena
C. Szybka dostawa
D. Nowe modele opracowywane co miesiąc
E. Standardowy warsztat produkcyjny
F. Ścisła kontrola jakości potwierdza zgodność z ISO9001: 2008
Transport:
1).International Express: DHL, TNT, FEDEX, UPS, Aramex, SF, Post itp.
2).Drogą morską: możemy zaoferować FOB Ningbo, FOB Shanghai, FOB Shenzhen itp
3).Samolotem: możemy wysyłać z Ningbo, Szanghaju, Shenzhen, Hongkongu, międzynarodowego lotniska w Pekinie.
4).Koleją.Możemy wysyłać koleją do Europy i Rosji.
5).Możemy również wysłać do spedytora lub innych dostawców w celu wspólnej wysyłki.
![]()
![]()