| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka śruby, męski, polikarbonat, RAL 7032 (szary), prąd nominalny: 16A, rozmiar: 24 B, kontakty: 24, przekrój przewodnika: 0,75... 2,5 mm2, pokryty srebrem
Wspieranie rozwiązania przemysłowego 4.0
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Zestaw | On |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie śruby |
| Płeć | Kobieta |
| Wielkość | 24 B |
| Liczba kontaktów | 24 |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Materiał (kontakty) | Zestaw miedziPozostałe |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 00,75... 2,5 mm2 |
| Przekrój przewodnika | AWG 18... AWG 14 |
| Prąd nominalny | 16 A |
| Nomienne napięcie | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | > 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Klasa łatwopalności materiału zgodna z UL 94 | V-0 |
| RoHS | zgodne |
| Dane handlowe | |
| Wielkość opakowania | 1 |
| Waga netto | 122.4g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Rozwiązanie przemysłowe 4.0
Aplikacja w gorącym bieżniku
Zastosowanie kontrolera temperatury![]()
Wystawa
![]()
![]()
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Kontrola: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka śruby, męski, polikarbonat, RAL 7032 (szary), prąd nominalny: 16A, rozmiar: 24 B, kontakty: 24, przekrój przewodnika: 0,75... 2,5 mm2, pokryty srebrem
Wspieranie rozwiązania przemysłowego 4.0
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Zestaw | On |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie śruby |
| Płeć | Kobieta |
| Wielkość | 24 B |
| Liczba kontaktów | 24 |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Materiał (kontakty) | Zestaw miedziPozostałe |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 00,75... 2,5 mm2 |
| Przekrój przewodnika | AWG 18... AWG 14 |
| Prąd nominalny | 16 A |
| Nomienne napięcie | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | > 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Klasa łatwopalności materiału zgodna z UL 94 | V-0 |
| RoHS | zgodne |
| Dane handlowe | |
| Wielkość opakowania | 1 |
| Waga netto | 122.4g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Rozwiązanie przemysłowe 4.0
Aplikacja w gorącym bieżniku
Zastosowanie kontrolera temperatury![]()
Wystawa
![]()
![]()
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Kontrola: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |