| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkładki, Zakończenie zamka Quck, Żeńskie, Poliwęglan, Prąd znamionowy: 16A, Rozmiar: 6 B, Styki: 6, Przekrój przewodu: 0,14 ... 2,5mm²,
NAJLEPSZY WYBÓR ROBOTA ABB
Dane techniczne
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie Quck Lock |
| Płeć | Płeć żeńska |
| Rozmiar | 6B |
| Z ochroną przewodu | tak |
| Liczba kontaktów | 6 |
| Kontakt PE | tak |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodu | 0,14 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 26 ... AWG 14 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500 V. |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6 kV |
| Napięcie znamionowe wg.do UL | 600 V. |
| Napięcie znamionowe wg.do CSA | 600 V. |
| Rezystancja izolacji | > 1010 Ω |
| Odporność na kontakt | ≤ 1 mΩ |
| Temperatura graniczna | -40 ... + 125 ° C |
| Długość zdzierania | 7 ... 9 mm |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| Cykle krycia | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (wkładka) | Poliwęglan |
| Kolor (wstaw) | RAL 7032 (szary kamyczkowy) |
| Materiał (styki) | Stop miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Posrebrzane |
| RoHS | zgodne ze zwolnieniem |
| Dane handlowe | |
| Rozmiar opakowania | 1 |
| Waga netto | 60g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| eCl @ ss | Wkładka stykowa do złączy przemysłowych |
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkładki, Zakończenie zamka Quck, Żeńskie, Poliwęglan, Prąd znamionowy: 16A, Rozmiar: 6 B, Styki: 6, Przekrój przewodu: 0,14 ... 2,5mm²,
NAJLEPSZY WYBÓR ROBOTA ABB
Dane techniczne
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie Quck Lock |
| Płeć | Płeć żeńska |
| Rozmiar | 6B |
| Z ochroną przewodu | tak |
| Liczba kontaktów | 6 |
| Kontakt PE | tak |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodu | 0,14 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 26 ... AWG 14 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500 V. |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6 kV |
| Napięcie znamionowe wg.do UL | 600 V. |
| Napięcie znamionowe wg.do CSA | 600 V. |
| Rezystancja izolacji | > 1010 Ω |
| Odporność na kontakt | ≤ 1 mΩ |
| Temperatura graniczna | -40 ... + 125 ° C |
| Długość zdzierania | 7 ... 9 mm |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| Cykle krycia | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (wkładka) | Poliwęglan |
| Kolor (wstaw) | RAL 7032 (szary kamyczkowy) |
| Materiał (styki) | Stop miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Posrebrzane |
| RoHS | zgodne ze zwolnieniem |
| Dane handlowe | |
| Rozmiar opakowania | 1 |
| Waga netto | 60g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| eCl @ ss | Wkładka stykowa do złączy przemysłowych |
![]()
![]()