| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka Crimp, Kobieta, Polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), Prąd nominalny: 16A, Rozmiar: 6 B, Kontakty: 6, Przeciąg przewodnika: 0,14... 4mm2
Numer części:09 33 006 2702
Wspieranie rozwiązania przemysłowego 4.0
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | On |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie kręcenia |
| Płeć | Kobieta |
| Wielkość | 6 B |
| Liczba kontaktów | 6PIN |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika |
0.14... 4 mm2 Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie. |
| Przekrój przewodnika | AWG 26... AWG 12 |
| Prąd nominalny | 16 A |
| Nomienne napięcie | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Napędowe znamionowe w stosunku do CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | > 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Kolor (wstawić) | RAL 7032 (szary żwir) |
| Klasa łatwopalności materiału zgodna z UL 94 | V-0 |
| RoHS | zgodne |
Rysunek projektu:
![]()
![]()
Uwaga:
Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie.
![]()
![]()
![]()
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Kontrola: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
| 4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki, więc oszczędza to dużo kosztów. |
| 5Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka Crimp, Kobieta, Polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), Prąd nominalny: 16A, Rozmiar: 6 B, Kontakty: 6, Przeciąg przewodnika: 0,14... 4mm2
Numer części:09 33 006 2702
Wspieranie rozwiązania przemysłowego 4.0
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | On |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie kręcenia |
| Płeć | Kobieta |
| Wielkość | 6 B |
| Liczba kontaktów | 6PIN |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika |
0.14... 4 mm2 Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie. |
| Przekrój przewodnika | AWG 26... AWG 12 |
| Prąd nominalny | 16 A |
| Nomienne napięcie | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Napędowe znamionowe w stosunku do CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | > 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Kolor (wstawić) | RAL 7032 (szary żwir) |
| Klasa łatwopalności materiału zgodna z UL 94 | V-0 |
| RoHS | zgodne |
Rysunek projektu:
![]()
![]()
Uwaga:
Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie.
![]()
![]()
![]()
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Kontrola: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
| 4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki, więc oszczędza to dużo kosztów. |
| 5Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |