| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
To samo co Han 10A-BU-C.
Wkłady, zakończenie Crimp, Mężczyzna i Kobieta, Polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), Prąd nominalny: 16A, Rozmiar: 10A, Kontakty: 10
Numer części:09200103001 i 09200103101
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | HA |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie kręcenia |
| Płeć | Mężczyzna i Kobieta |
| Wielkość | 10 A |
| Liczba kontaktów | 10 |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 0.14... 4 mm2 |
| Prąd nominalny | 16 A |
| Nomienne napięcie | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4 kV |
| Stopień zanieczyszczenia |
3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Moment ściskający | 00,5 Nm |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Kolor (wstawić) | RAL 7032 (szary żwir) |
| Materiał (kontakty) | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Srebro i złoto |
| RoHS | spełniające wymogi zwolnienia |
| Dane handlowe | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| eCl@ss | Wstawki kontaktowe do złączy przemysłowych |
![]()
Uwaga:
Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie.
![]()
![]()
Opis
1) Dostarczamy pełną gamę łączników ciężkiej pracy, nasi klienci mogą wybrać odpowiednie łączniki według ich wymagań
Nasze obudowy i wkładki są kompatybilne ze wszystkimi znanymi markami na rynku.
3) Dostarczamy różne rodzaje połączeń: Śruby Termination, Crimp Termination, Klatka zacisku Termination, a zakres drutu sięga do 4 mm2
Możemy zrobić wszystko w jednej obudowie: sygnały, dane, zasilanie i pneumatyka połączone
Nasze złącza są gotowe do IP65 lub IP68 z dobrą powierzchnią i uszczelnieniami.
Wydarzenie:
Kaputa i obudowa - seria H10A
Hood - wejście boczne / wejście górne - dostępna jest konstrukcja wysoka dla większego drutu
Obudowa - przegrodę / mocowanie powierzchni / kabel do kabla
Łapki zamykające: podwójne ze stali nierdzewnej lub ze stali cynkowanej
Osłony ochronne: opcjonalna osłona z tworzywa sztucznego lub metalu
Węzeł: PG16, PG21, PG13.5 / M20, M25
![]()
![]()
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Kontrola: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
| 4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki, więc oszczędza to dużo kosztów. |
| 5. OEM i ODM są akceptowane, prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji. |
| 6Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
To samo co Han 10A-BU-C.
Wkłady, zakończenie Crimp, Mężczyzna i Kobieta, Polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), Prąd nominalny: 16A, Rozmiar: 10A, Kontakty: 10
Numer części:09200103001 i 09200103101
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | HA |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie kręcenia |
| Płeć | Mężczyzna i Kobieta |
| Wielkość | 10 A |
| Liczba kontaktów | 10 |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 0.14... 4 mm2 |
| Prąd nominalny | 16 A |
| Nomienne napięcie | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4 kV |
| Stopień zanieczyszczenia |
3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Moment ściskający | 00,5 Nm |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Kolor (wstawić) | RAL 7032 (szary żwir) |
| Materiał (kontakty) | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Srebro i złoto |
| RoHS | spełniające wymogi zwolnienia |
| Dane handlowe | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| eCl@ss | Wstawki kontaktowe do złączy przemysłowych |
![]()
Uwaga:
Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie.
![]()
![]()
Opis
1) Dostarczamy pełną gamę łączników ciężkiej pracy, nasi klienci mogą wybrać odpowiednie łączniki według ich wymagań
Nasze obudowy i wkładki są kompatybilne ze wszystkimi znanymi markami na rynku.
3) Dostarczamy różne rodzaje połączeń: Śruby Termination, Crimp Termination, Klatka zacisku Termination, a zakres drutu sięga do 4 mm2
Możemy zrobić wszystko w jednej obudowie: sygnały, dane, zasilanie i pneumatyka połączone
Nasze złącza są gotowe do IP65 lub IP68 z dobrą powierzchnią i uszczelnieniami.
Wydarzenie:
Kaputa i obudowa - seria H10A
Hood - wejście boczne / wejście górne - dostępna jest konstrukcja wysoka dla większego drutu
Obudowa - przegrodę / mocowanie powierzchni / kabel do kabla
Łapki zamykające: podwójne ze stali nierdzewnej lub ze stali cynkowanej
Osłony ochronne: opcjonalna osłona z tworzywa sztucznego lub metalu
Węzeł: PG16, PG21, PG13.5 / M20, M25
![]()
![]()
| 1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
| 2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
| 3- Kontrola: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
| 4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki, więc oszczędza to dużo kosztów. |
| 5. OEM i ODM są akceptowane, prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji. |
| 6Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |