| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | W ciągu 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
16-pinowe złącze Heavy Duty podobne do Harting Han E Series HE 016 M 09330162601
Specyfikacja
|
Wstawić
|
|
| Liczba kontaktów | 16 + PE |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500V |
| Znamionowe napięcie impulsu | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe wg UI CSA | 600V |
| Odporność izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Ograniczanie temperatur | -40V ℃ ... + 125 ℃ |
| Palność wg.Zgodność z UL94 | V0 |
| Cykle krycia w życiu zawodowym MecHEnical | ≥500 |
|
Łączność
|
|
| Materiał | Stop miedzi |
|
Powierzchnia
|
Powlekane twardym złotem Posrebrzane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
|
Scerw Rerminal
|
|
| Wire Gague | 0,14-2,5 mm² |
| AWG | 26-14 |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| Długość zdzierania | 7,0 mm |
Surowiec - SABIC LEXAN 3412ECR Poliwęglan z 20% włóknem szklanym
![]()
![]()
![]()
Szybka dostawa: Mnóstwo zapasów pozwala nam zapewnić dostawę w ciągu 1 ~ 3 dni w przypadku małej ilości, 7 ~ 15 dni w przypadku zamówienia zbiorczego.
Gwarancja: 12 miesięcy.Każdy problem jakościowy zostanie rozwiązany na nasz koszt, a wykwalifikowani technicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania posprzedażowe.
![]()
|
1. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc zapewniamy niskie MOQ: może bardzo dobrze sprostać Twojej firmie. |
|
2. Współpracujemy z dziesiątkami fabryk, aby zapewnić konkurencyjną cenę. Będziemy również traktować Cię jak naszych przyjaciół. |
|
3. Przeglądy: 100% test przed dostawą. Pakiet zrobi po kilku rozmowach z Tobą. |
|
4. Bezpłatne próbki do testu, produkty pochodzą bezpośrednio z naszej fabryki.Więc oszczędza dużo kosztów wtórnych. |
| 5. OEM i ODM są dopuszczalne, prześlij nam swój projekt i inne ważne informacje.OEM są zawsze mile widziane. |
| 6. Szybka dostawa od drzwi do drzwi, zamówienie Trail i małe zamówienie są dopuszczalne |
| Wszelkie pytania prosimy o kontakt, 7 * 24 godziny dla Ciebie !!! |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | W ciągu 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
16-pinowe złącze Heavy Duty podobne do Harting Han E Series HE 016 M 09330162601
Specyfikacja
|
Wstawić
|
|
| Liczba kontaktów | 16 + PE |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500V |
| Znamionowe napięcie impulsu | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe wg UI CSA | 600V |
| Odporność izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Ograniczanie temperatur | -40V ℃ ... + 125 ℃ |
| Palność wg.Zgodność z UL94 | V0 |
| Cykle krycia w życiu zawodowym MecHEnical | ≥500 |
|
Łączność
|
|
| Materiał | Stop miedzi |
|
Powierzchnia
|
Powlekane twardym złotem Posrebrzane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
|
Scerw Rerminal
|
|
| Wire Gague | 0,14-2,5 mm² |
| AWG | 26-14 |
| Moment dokręcania | 0,5 Nm |
| Długość zdzierania | 7,0 mm |
Surowiec - SABIC LEXAN 3412ECR Poliwęglan z 20% włóknem szklanym
![]()
![]()
![]()
Szybka dostawa: Mnóstwo zapasów pozwala nam zapewnić dostawę w ciągu 1 ~ 3 dni w przypadku małej ilości, 7 ~ 15 dni w przypadku zamówienia zbiorczego.
Gwarancja: 12 miesięcy.Każdy problem jakościowy zostanie rozwiązany na nasz koszt, a wykwalifikowani technicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania posprzedażowe.
![]()
|
1. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc zapewniamy niskie MOQ: może bardzo dobrze sprostać Twojej firmie. |
|
2. Współpracujemy z dziesiątkami fabryk, aby zapewnić konkurencyjną cenę. Będziemy również traktować Cię jak naszych przyjaciół. |
|
3. Przeglądy: 100% test przed dostawą. Pakiet zrobi po kilku rozmowach z Tobą. |
|
4. Bezpłatne próbki do testu, produkty pochodzą bezpośrednio z naszej fabryki.Więc oszczędza dużo kosztów wtórnych. |
| 5. OEM i ODM są dopuszczalne, prześlij nam swój projekt i inne ważne informacje.OEM są zawsze mile widziane. |
| 6. Szybka dostawa od drzwi do drzwi, zamówienie Trail i małe zamówienie są dopuszczalne |
| Wszelkie pytania prosimy o kontakt, 7 * 24 godziny dla Ciebie !!! |