| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Symulator jako Harting Han 3A męski wkład z szybkim zamknięciem
Wkłady, szybki blokadę®Zakończenie, Mężczyzna, Polikarbonat, RAL 7032 (szary), Prąd nominalny: 10A, Rozmiar: 3A, Kontakty: 3, 1
Kompatybilny z serią Harting 3A
Na przykład, nasi klienci mogą użyć naszego męskiego wkładu HA-003-M do pójścia z HA-003-F od firmy harting.Te dwie części mogą dobrze działać..
Zestawy montażowe
1) Wstawkę męską, końcówkę śruby HA-003-M
2) Kobieta wkładka, końcówka śruby HA-003-F
3) maszyna H3A-TE-2B-PG11
4) Obudowa H3A-BK-1L
5) udostępnimy naszym klientom bezpłatną żołądkę kablową.
Dane techniczne
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | HA |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | HA-Szybkie zablokowanie®zakończenie |
| Płeć | Mężczyzna |
| Wielkość | 3A |
| Liczba kontaktów | 3 |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 0.14... 2,5 mm2 |
| Prąd nominalny | 10 A |
| Nomienne napięcie przewodnika-ziemia | 230 V |
| Przewodnik-przewodnik z napięciem nominalnym | 400 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Powierzchnia (kontakty) | Pozostałe |
| Dane handlowe | |
| Wielkość opakowania | 1 |
| Waga netto | 15.26 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
![]()
![]()
Cechy
1) jesteśmy profesjonalnym producentem łączników ciężkich 7 lat i zawsze koncentrujemy się na jakości.
2) posiadamy pełną linię produkcyjną dla HA, HE, HEE, HD, HDD, HM, HK, HSB i zawsze opracowujemy nowe modele na potrzeby rynku i klienta
3) nasz numer części jest taki sam jak złącza Harting i nasz klient może szybko i łatwo wybrać potrzebne złącza
4) mamy mnóstwo zapasów na pełną serię i zapewniamy naszym klientom szybką dostawę w ciągu 24 godzin.
5) zapewniamy naszym klientom okres gwarancji 12 miesięcy.
![]()
![]()
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Symulator jako Harting Han 3A męski wkład z szybkim zamknięciem
Wkłady, szybki blokadę®Zakończenie, Mężczyzna, Polikarbonat, RAL 7032 (szary), Prąd nominalny: 10A, Rozmiar: 3A, Kontakty: 3, 1
Kompatybilny z serią Harting 3A
Na przykład, nasi klienci mogą użyć naszego męskiego wkładu HA-003-M do pójścia z HA-003-F od firmy harting.Te dwie części mogą dobrze działać..
Zestawy montażowe
1) Wstawkę męską, końcówkę śruby HA-003-M
2) Kobieta wkładka, końcówka śruby HA-003-F
3) maszyna H3A-TE-2B-PG11
4) Obudowa H3A-BK-1L
5) udostępnimy naszym klientom bezpłatną żołądkę kablową.
Dane techniczne
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | HA |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | HA-Szybkie zablokowanie®zakończenie |
| Płeć | Mężczyzna |
| Wielkość | 3A |
| Liczba kontaktów | 3 |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 0.14... 2,5 mm2 |
| Prąd nominalny | 10 A |
| Nomienne napięcie przewodnika-ziemia | 230 V |
| Przewodnik-przewodnik z napięciem nominalnym | 400 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Powierzchnia (kontakty) | Pozostałe |
| Dane handlowe | |
| Wielkość opakowania | 1 |
| Waga netto | 15.26 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
![]()
![]()
Cechy
1) jesteśmy profesjonalnym producentem łączników ciężkich 7 lat i zawsze koncentrujemy się na jakości.
2) posiadamy pełną linię produkcyjną dla HA, HE, HEE, HD, HDD, HM, HK, HSB i zawsze opracowujemy nowe modele na potrzeby rynku i klienta
3) nasz numer części jest taki sam jak złącza Harting i nasz klient może szybko i łatwo wybrać potrzebne złącza
4) mamy mnóstwo zapasów na pełną serię i zapewniamy naszym klientom szybką dostawę w ciągu 24 godzin.
5) zapewniamy naszym klientom okres gwarancji 12 miesięcy.
![]()
![]()