| MOQ: | 10 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Styk zaciskany, prąd roboczy: ≤16A, męski, stop miedzi, posrebrzany,
Przekrój przewodu: 3mm², AWG 12
![]()
Numer części: 09 33 000 6106
![]()
| Kategoria | Łączność |
| Seria | HA, HE, HEE, HM, HK |
|
Rodzaj kontaktu Identyfikacja kontaktu |
Styk zaciskany Szeroki rowek |
| Płeć | Męski |
| Przekrój przewodu | 3.0mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 12 |
| Prąd roboczy | ≤ 16 A. |
| Odporność na kontakt | ≤ 1 mΩ |
| Długość zdzierania | 7,5 mm |
| Powierzchnia (kontakty) | Posrebrzane |
| Grubość | 0,003 mm |
| Rozmiar opakowania | 100 |
| Waga netto | 1,32g |
![]()
| 1. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc zapewniamy niskie MOQ: może bardzo dobrze sprostać Twojej firmie. |
| 2. Współpracujemy z dziesiątkami fabryk, aby zapewnić konkurencyjną cenę. Będziemy również traktować Cię jak naszych przyjaciół. |
| 3. Przeglądy: 100% test przed dostawą. Pakiet zrobi po kilku rozmowach z Tobą. |
| 4. Darmowe próbki do testu, produkty sąbezpośrednio z naszej fabryki.Więc oszczędza dużo kosztów wtórnych. |
| 5. OEM i ODM są dopuszczalne, prześlij nam swój projekt i inne ważne informacje.OEM są zawsze mile widziane. |
| 6. Szybka dostawa od drzwi do drzwi, zamówienie Trail i małe zamówienie są dopuszczalne |
| Wszelkie pytania prosimy o kontakt, 7 * 24 godziny dla Ciebie !!! |
| MOQ: | 10 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Styk zaciskany, prąd roboczy: ≤16A, męski, stop miedzi, posrebrzany,
Przekrój przewodu: 3mm², AWG 12
![]()
Numer części: 09 33 000 6106
![]()
| Kategoria | Łączność |
| Seria | HA, HE, HEE, HM, HK |
|
Rodzaj kontaktu Identyfikacja kontaktu |
Styk zaciskany Szeroki rowek |
| Płeć | Męski |
| Przekrój przewodu | 3.0mm² |
| Przekrój przewodu | AWG 12 |
| Prąd roboczy | ≤ 16 A. |
| Odporność na kontakt | ≤ 1 mΩ |
| Długość zdzierania | 7,5 mm |
| Powierzchnia (kontakty) | Posrebrzane |
| Grubość | 0,003 mm |
| Rozmiar opakowania | 100 |
| Waga netto | 1,32g |
![]()
| 1. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc zapewniamy niskie MOQ: może bardzo dobrze sprostać Twojej firmie. |
| 2. Współpracujemy z dziesiątkami fabryk, aby zapewnić konkurencyjną cenę. Będziemy również traktować Cię jak naszych przyjaciół. |
| 3. Przeglądy: 100% test przed dostawą. Pakiet zrobi po kilku rozmowach z Tobą. |
| 4. Darmowe próbki do testu, produkty sąbezpośrednio z naszej fabryki.Więc oszczędza dużo kosztów wtórnych. |
| 5. OEM i ODM są dopuszczalne, prześlij nam swój projekt i inne ważne informacje.OEM są zawsze mile widziane. |
| 6. Szybka dostawa od drzwi do drzwi, zamówienie Trail i małe zamówienie są dopuszczalne |
| Wszelkie pytania prosimy o kontakt, 7 * 24 godziny dla Ciebie !!! |