| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
09140024501 09140034501 Han Pneumatyczne modułowe złącze o dużej wytrzymałości
Opis
Złącza o dużej wytrzymałości są specjalnie zaprojektowane do zastosowań w ekstremalnych i trudnych warunkach, a ich modułowa konstrukcja sprawia, że dystrybucja zasilania, sygnałów, układów pneumatycznych i danych jest prosta i elastyczna.
1) Do przesyłania czystego i suchego sprężonego powietrza.
2) Styki żeńskie z odcięciem / bez odcięcia
3) Możliwe jest usunięcie rurek ze wstępnie zmontowanych styków pneumatycznych.
4) Wymień Harting, ILME, Weidmuller, Phoenix, TE
Specyfikacja
| HMP-002 | 09140024501 |
|
Liczba kontaktów |
2 |
| Kolor | niebieski |
|
Parametry elektryczne zgodnie z |
EN61984 |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność | |
| Materiał | acetal delri |
| Kolor | czarny |
| Zakończenie lampy - ID | 6,00 mm lub 1/4 '' |
| Ciśnienie robocze | 8 barów / 116 PSI |
| Materiał uszczelniający | Buna-N |
| Zawór odcinający | Polipropylen |
| HMP-003 | 09140034501 |
| Liczba kontaktów | 3 |
| Kolor | niebieski |
| Parametry elektryczne zgodnie z | EN61984 |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność | |
| Materiał | acetal delri |
| Kolor | czarny |
| Zakończenie lampy - ID | 1,6 mm lub 1/16 '' |
| 3mm | |
| 4 mm lub 1/8 '' | |
| Ciśnienie robocze | 8 barów / 116 PSI |
| Materiał uszczelniający | Buna-N |
| Zawór odcinający | Polipropylen |
Certyfikat:CE, RoHS, CQC, CCC
Doświadczenie: 7 lat doświadczenia specjalizującego się w złączach o dużej wytrzymałości
Zapewnienie jakości: ISO9001: 2008
Glowny material: SABIC LEXAN 3414ECR z doskonałym działaniem elektrycznym.
Linia produkcyjna: Wtrysk, odlewanie ciśnieniowe, wykrawanie, obróbka tokarska CNC, obróbka powierzchni, druk laserowy, montaż, pakowanie zakończone w naszym warsztacie.
Zaawansowana placówka testowa:urządzenie do pomiaru temperatury, tester napięcia / rezystancji izolacji, maszyna do badania gęstości posrebrzania, maszyna zmniejszająca palność, maszyna do badania mgły solnej i maszyna do badania wytrzymałości mechanicznej.
Wynik: osiągają około 100 000 sztuk każdego miesiąca.
Gwarancja jakości:100% kontrola jakości przed sprzedażą i 12-miesięczny okres gwarancji.
Konkurencyjna cena: zgodnie z wymaganiami klienta i ilością zamówienia.
Zakres rodzinny: Setki modeli wkładek i modeli obudowy do wyboru.
Szybka dostawa: Duży zapas z szybką reakcją i szybką dostawą.
![]()
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
09140024501 09140034501 Han Pneumatyczne modułowe złącze o dużej wytrzymałości
Opis
Złącza o dużej wytrzymałości są specjalnie zaprojektowane do zastosowań w ekstremalnych i trudnych warunkach, a ich modułowa konstrukcja sprawia, że dystrybucja zasilania, sygnałów, układów pneumatycznych i danych jest prosta i elastyczna.
1) Do przesyłania czystego i suchego sprężonego powietrza.
2) Styki żeńskie z odcięciem / bez odcięcia
3) Możliwe jest usunięcie rurek ze wstępnie zmontowanych styków pneumatycznych.
4) Wymień Harting, ILME, Weidmuller, Phoenix, TE
Specyfikacja
| HMP-002 | 09140024501 |
|
Liczba kontaktów |
2 |
| Kolor | niebieski |
|
Parametry elektryczne zgodnie z |
EN61984 |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność | |
| Materiał | acetal delri |
| Kolor | czarny |
| Zakończenie lampy - ID | 6,00 mm lub 1/4 '' |
| Ciśnienie robocze | 8 barów / 116 PSI |
| Materiał uszczelniający | Buna-N |
| Zawór odcinający | Polipropylen |
| HMP-003 | 09140034501 |
| Liczba kontaktów | 3 |
| Kolor | niebieski |
| Parametry elektryczne zgodnie z | EN61984 |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność | |
| Materiał | acetal delri |
| Kolor | czarny |
| Zakończenie lampy - ID | 1,6 mm lub 1/16 '' |
| 3mm | |
| 4 mm lub 1/8 '' | |
| Ciśnienie robocze | 8 barów / 116 PSI |
| Materiał uszczelniający | Buna-N |
| Zawór odcinający | Polipropylen |
Certyfikat:CE, RoHS, CQC, CCC
Doświadczenie: 7 lat doświadczenia specjalizującego się w złączach o dużej wytrzymałości
Zapewnienie jakości: ISO9001: 2008
Glowny material: SABIC LEXAN 3414ECR z doskonałym działaniem elektrycznym.
Linia produkcyjna: Wtrysk, odlewanie ciśnieniowe, wykrawanie, obróbka tokarska CNC, obróbka powierzchni, druk laserowy, montaż, pakowanie zakończone w naszym warsztacie.
Zaawansowana placówka testowa:urządzenie do pomiaru temperatury, tester napięcia / rezystancji izolacji, maszyna do badania gęstości posrebrzania, maszyna zmniejszająca palność, maszyna do badania mgły solnej i maszyna do badania wytrzymałości mechanicznej.
Wynik: osiągają około 100 000 sztuk każdego miesiąca.
Gwarancja jakości:100% kontrola jakości przed sprzedażą i 12-miesięczny okres gwarancji.
Konkurencyjna cena: zgodnie z wymaganiami klienta i ilością zamówienia.
Zakres rodzinny: Setki modeli wkładek i modeli obudowy do wyboru.
Szybka dostawa: Duży zapas z szybką reakcją i szybką dostawą.
![]()