| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Złącze modułowe Han EEE 20-pinowe złącze zasilania elektrycznego 09140203001
funkcje
1. Odpowiednie do styków zaciskanych serii HE.
2. Wysoka gęstość kontaktu
3. Do 16 A na styk
4. Nadaje się również jako niezawodne złącze sygnałowe
Korzyść
1. Oszczędność miejsca - Integracja wielu złączy w jedną jednostkę pozwala na znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na miejsce.
2. Niskie koszty utrzymania - użycie wstępnie zmontowanego, przetestowanego zespołu złącza może skrócić okablowanie i skrócić czas instalacji.
3. Elastyczność - Dzięki serii Modular użytkownicy mogą montować własne złącza zgodnie z własnymi indywidualnymi wymaganiami.
4. Future Proof - elastyczność w przyszłościowej konstrukcji złącza modułowego.
Specyfikacja
| WKŁADKI HMK-002 | |
|
Liczba kontaktów |
2 |
|
Parametry elektryczne zgodnie z |
EN61984 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane |
| Odporność na kontakt | 1mΩ |
| Zacisk do zaciskania | |
| Grubość drutu | 0,14-4 mm2 |
| AWG | 26-12 |
Opis
1) Liczne odmiany, dostawa próbek i szybka dostawa.
2) Elastyczna wycena zgodnie z wymaganiami klienta.
3) Odlewanie ciśnieniowe, wykrawanie, gwintowanie wszystko za pomocą maszyn CNC we własnym warsztacie
4) 100% kontrola jakości sprawdzona przed sprzedażą
5) Podaj najbardziej konkurencyjną cenę.
6) 7 lat doświadczenia specjalizującego się w złączach o dużej wytrzymałości
7) Certyfikat CE, CQC, CCC, SGS
8) zgodność z RoHS, przyjazna dla środowiska.
9) Zapewnienie jakości zgodnie z ISO9001: 2008
FAQ
P: Czy jest dostępna bezpłatna próbka?
ZA: Bezpłatna próbka jest dostępna, poinformuj nas o swoim koncie DHL do usługi odbioru towarów.
P: Czy masz minimalną ilość zamówienia?
ZA: Mamy dużo zapasów i dla standardowych modeli, brak wymagań dotyczących MOQ.W przypadku zamówienia niestandardowego - określonego logo lub wymagań dotyczących koloru, będziemy potrzebować 100 sztuk dla każdego modelu.
P: Jak mogę złożyć zamówienie?
ZA: Prześlij nam swoje zamówienie pocztą elektroniczną lub faksem, a my wyślemy Ci fakturę proforma.Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy do Ciebie zamówienie najszybciej jak to możliwe.
P: Jaki masz certyfikat?
ZA: Mamy CE, RoHS, SGS, ISO, CQC, CCC itp. A nasza fabryka posiada certyfikat ISO9001: 2008.
P: Jaka jest twoja gwarancja?
ZA: 12 miesięcy i każde wadliwe zamówienie zostanie natychmiast wymienione.
P: Jak szybko mogę otrzymać zamówienie?
ZA: Zwykle zajmuje to 7 ~ 10 dni w przypadku zamówienia zbiorczego, w przypadku małego zamówienia wystarczą 24 godziny.Indywidualne zamówienie zajmie 15 ~ 20 dni.
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Złącze modułowe Han EEE 20-pinowe złącze zasilania elektrycznego 09140203001
funkcje
1. Odpowiednie do styków zaciskanych serii HE.
2. Wysoka gęstość kontaktu
3. Do 16 A na styk
4. Nadaje się również jako niezawodne złącze sygnałowe
Korzyść
1. Oszczędność miejsca - Integracja wielu złączy w jedną jednostkę pozwala na znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na miejsce.
2. Niskie koszty utrzymania - użycie wstępnie zmontowanego, przetestowanego zespołu złącza może skrócić okablowanie i skrócić czas instalacji.
3. Elastyczność - Dzięki serii Modular użytkownicy mogą montować własne złącza zgodnie z własnymi indywidualnymi wymaganiami.
4. Future Proof - elastyczność w przyszłościowej konstrukcji złącza modułowego.
Specyfikacja
| WKŁADKI HMK-002 | |
|
Liczba kontaktów |
2 |
|
Parametry elektryczne zgodnie z |
EN61984 |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane |
| Odporność na kontakt | 1mΩ |
| Zacisk do zaciskania | |
| Grubość drutu | 0,14-4 mm2 |
| AWG | 26-12 |
Opis
1) Liczne odmiany, dostawa próbek i szybka dostawa.
2) Elastyczna wycena zgodnie z wymaganiami klienta.
3) Odlewanie ciśnieniowe, wykrawanie, gwintowanie wszystko za pomocą maszyn CNC we własnym warsztacie
4) 100% kontrola jakości sprawdzona przed sprzedażą
5) Podaj najbardziej konkurencyjną cenę.
6) 7 lat doświadczenia specjalizującego się w złączach o dużej wytrzymałości
7) Certyfikat CE, CQC, CCC, SGS
8) zgodność z RoHS, przyjazna dla środowiska.
9) Zapewnienie jakości zgodnie z ISO9001: 2008
FAQ
P: Czy jest dostępna bezpłatna próbka?
ZA: Bezpłatna próbka jest dostępna, poinformuj nas o swoim koncie DHL do usługi odbioru towarów.
P: Czy masz minimalną ilość zamówienia?
ZA: Mamy dużo zapasów i dla standardowych modeli, brak wymagań dotyczących MOQ.W przypadku zamówienia niestandardowego - określonego logo lub wymagań dotyczących koloru, będziemy potrzebować 100 sztuk dla każdego modelu.
P: Jak mogę złożyć zamówienie?
ZA: Prześlij nam swoje zamówienie pocztą elektroniczną lub faksem, a my wyślemy Ci fakturę proforma.Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy do Ciebie zamówienie najszybciej jak to możliwe.
P: Jaki masz certyfikat?
ZA: Mamy CE, RoHS, SGS, ISO, CQC, CCC itp. A nasza fabryka posiada certyfikat ISO9001: 2008.
P: Jaka jest twoja gwarancja?
ZA: 12 miesięcy i każde wadliwe zamówienie zostanie natychmiast wymienione.
P: Jak szybko mogę otrzymać zamówienie?
ZA: Zwykle zajmuje to 7 ~ 10 dni w przypadku zamówienia zbiorczego, w przypadku małego zamówienia wystarczą 24 godziny.Indywidualne zamówienie zajmie 15 ~ 20 dni.