| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
Wyroby o masie nieprzekraczającej 1 mm
Krótkie szczegóły
1Wymagania zostały wysłane w ciągu 24 godzin z szczegółowymi danymi cen i techniki.
2Zapewniamy 1 roczną gwarancję i jeśli produkt jest wadliwy, prosimy o powiadomienie nas w ciągu 3 dni od otrzymania.
3Dostępne próbki za darmo.
4Łatwe płatności: T/T, L/C, Paypal, Western Union, itp.
5Szybka dostawa.
Opis
| Wkładki | |
| Liczba kontaktów: | 46 + PE |
| Prąd roboczy: | 16A |
| Napięcie robocze | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu: | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Odporność izolacyjna: | 1010 |
| Zapalność: | VO |
| Materiał | PC wzmocnione włóknami szklanymi |
| Cykl godowy: | 500 |
| Kontakty | |
| Materiał: | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia: | Pozbudowany z srebra |
| Odporność kontaktowa: | ≤1mΩ |
| Terminal do wyciągania | 0.14-4.0 mm2 |
| Długość odrywania | 7.5 mm |
| Kapuzki/obudowy | |
| Materiał: | Pozostałe, nieobrobione |
| Powierzchnia | Powłoka powleczona |
| Element blokowania: | Cynkowane / stali nierdzewnej odpornej na korozję |
| Zakres temperatury: | -40 °C + 125 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |
Cechy
- A.Jesteśmy profesjonalnym producentem łączników ciężkich 7 lat z certyfikatem CE, Rohs, SGS, CQC i ISO9001: 2008 zatwierdzony.
B.Wszystkie formy i części zamienne są wykonywane w naszym warsztatach.
C.Surowce dostarczone przez SABIC (wzmocnione włóknem szklanym) w celu zapewnienia funkcjonowania elektrycznego.
D.Wszystkie szpilki (kontakty) wykonane są z mosiądzu H62 z pokryciem srebrnym (gęstość 3 μm lub na żądanie klienta).
E.72-godzinny test odporności na rozpylanie soli i 500 cykli wtykania.
FŚcisła kontrola jakości - 100% kontrola przed sprzedażą
G.Nasze łączniki są gotowe do zastąpienia łączników Harting Han, TE / Sibas, ILME, Phoenix, Weidmuller, Molex.
Częste pytania:
P: Czy próbka jest dostępna i bezpłatna?
A: Dostępne są darmowe próbki, ale koszty przewozu powinny być opłacane przez Ciebie.
P: Czy macie MOQ?
Odp.: Mamy mnóstwo zapasów, a dla modeli standardowych nie ma wymogu MOQ. Dla modeli dostosowanych potrzebujemy 100 sztuk.
P: Jak zamówić?
O: Proszę przesłać nam swój PO pocztą elektroniczną lub faksem, a my wyślemy fakturę proforma.
K: Jaki masz certyfikat?
Mamy CE, RoHS, SGS, ISO, CQC, CCC.
P: Jaki jest czas dostawy?
A: Zwykle zajmuje to 7 ~ 10 dni dla zamówienia hurtowego, dla małego zamówienia 24 godziny wystarczą. Zamówienie dostosowane zajmie trochę więcej czasu.
![]()
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
Wyroby o masie nieprzekraczającej 1 mm
Krótkie szczegóły
1Wymagania zostały wysłane w ciągu 24 godzin z szczegółowymi danymi cen i techniki.
2Zapewniamy 1 roczną gwarancję i jeśli produkt jest wadliwy, prosimy o powiadomienie nas w ciągu 3 dni od otrzymania.
3Dostępne próbki za darmo.
4Łatwe płatności: T/T, L/C, Paypal, Western Union, itp.
5Szybka dostawa.
Opis
| Wkładki | |
| Liczba kontaktów: | 46 + PE |
| Prąd roboczy: | 16A |
| Napięcie robocze | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu: | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Odporność izolacyjna: | 1010 |
| Zapalność: | VO |
| Materiał | PC wzmocnione włóknami szklanymi |
| Cykl godowy: | 500 |
| Kontakty | |
| Materiał: | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia: | Pozbudowany z srebra |
| Odporność kontaktowa: | ≤1mΩ |
| Terminal do wyciągania | 0.14-4.0 mm2 |
| Długość odrywania | 7.5 mm |
| Kapuzki/obudowy | |
| Materiał: | Pozostałe, nieobrobione |
| Powierzchnia | Powłoka powleczona |
| Element blokowania: | Cynkowane / stali nierdzewnej odpornej na korozję |
| Zakres temperatury: | -40 °C + 125 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |
Cechy
- A.Jesteśmy profesjonalnym producentem łączników ciężkich 7 lat z certyfikatem CE, Rohs, SGS, CQC i ISO9001: 2008 zatwierdzony.
B.Wszystkie formy i części zamienne są wykonywane w naszym warsztatach.
C.Surowce dostarczone przez SABIC (wzmocnione włóknem szklanym) w celu zapewnienia funkcjonowania elektrycznego.
D.Wszystkie szpilki (kontakty) wykonane są z mosiądzu H62 z pokryciem srebrnym (gęstość 3 μm lub na żądanie klienta).
E.72-godzinny test odporności na rozpylanie soli i 500 cykli wtykania.
FŚcisła kontrola jakości - 100% kontrola przed sprzedażą
G.Nasze łączniki są gotowe do zastąpienia łączników Harting Han, TE / Sibas, ILME, Phoenix, Weidmuller, Molex.
Częste pytania:
P: Czy próbka jest dostępna i bezpłatna?
A: Dostępne są darmowe próbki, ale koszty przewozu powinny być opłacane przez Ciebie.
P: Czy macie MOQ?
Odp.: Mamy mnóstwo zapasów, a dla modeli standardowych nie ma wymogu MOQ. Dla modeli dostosowanych potrzebujemy 100 sztuk.
P: Jak zamówić?
O: Proszę przesłać nam swój PO pocztą elektroniczną lub faksem, a my wyślemy fakturę proforma.
K: Jaki masz certyfikat?
Mamy CE, RoHS, SGS, ISO, CQC, CCC.
P: Jaki jest czas dostawy?
A: Zwykle zajmuje to 7 ~ 10 dni dla zamówienia hurtowego, dla małego zamówienia 24 godziny wystarczą. Zamówienie dostosowane zajmie trochę więcej czasu.
![]()