| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | W ciągu 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
16 Pin Heavy Duty Connector podobny do Harting Han E Series HE 016 M 09330162601 09330162701
![]()
Specyfikacja
|
Wprowadzenie
|
|
| Liczba kontaktów | 16+PE |
| Prąd nominalny | 16A |
| Napęd nominalny | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsowe | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny Acc.To UI CSA | 600 V |
| Odporność na izolację | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat |
| Temperatura ograniczająca | -40V°C...+125°C |
| Zapalność Acc. do UL94 | V0 |
| Cykl pracy mechanicznej | ≥ 500 |
|
Kontakty
|
|
| Materiał | Zestaw miedzi |
|
Powierzchnia
|
Złote Pozostałe, z włókien włókienniczych |
| Odporność kontaktowa | ≤1mΩ |
|
Scerw Rerminal
|
|
| Wire Gague | 0.14-2.5mm2 |
| AWG | 26-14 |
| Przyciąganie momentu obrotowego | 0.5Nm |
| Długość odciągania | 70,0 mm |
Surowiec - SABIC LEXAN 3412ECR Polikarbonat z 20% włókna szklanych
Konkurencyjna cena:Z pomocą zaawansowanych maszyn i linii montażowych możemy znacznie obniżyć koszty i zaoferować naszym klientom konkurencyjną cenę i pomóc im wejść na rynek.
Silny pakiet:plastikowa torba + pudełko wewnętrzne + duże kartony skutecznie chronią towar przed uszkodzeniem podczas transportu międzynarodowego.
![]()
Szybka dostawa:Duża ilość zapasów umożliwia nam dostarczenie w ciągu 1 ~ 3 dni dla małych ilości, 7 ~ 15 dni dla zamówienia hurtowego.
Gwarancja:Wszelkie problemy z jakością zostaną rozwiązane na nasz koszt, a wykwalifikowani technicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania po sprzedaży.
![]()
|
1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
|
2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
|
3- Inspekcje: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
|
4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki, więc oszczędza to dużo dodatkowych kosztów. |
| 5. OEM i ODM są akceptowane, prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji. |
| 6Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | W ciągu 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
16 Pin Heavy Duty Connector podobny do Harting Han E Series HE 016 M 09330162601 09330162701
![]()
Specyfikacja
|
Wprowadzenie
|
|
| Liczba kontaktów | 16+PE |
| Prąd nominalny | 16A |
| Napęd nominalny | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsowe | 6KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napęd nominalny Acc.To UI CSA | 600 V |
| Odporność na izolację | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat |
| Temperatura ograniczająca | -40V°C...+125°C |
| Zapalność Acc. do UL94 | V0 |
| Cykl pracy mechanicznej | ≥ 500 |
|
Kontakty
|
|
| Materiał | Zestaw miedzi |
|
Powierzchnia
|
Złote Pozostałe, z włókien włókienniczych |
| Odporność kontaktowa | ≤1mΩ |
|
Scerw Rerminal
|
|
| Wire Gague | 0.14-2.5mm2 |
| AWG | 26-14 |
| Przyciąganie momentu obrotowego | 0.5Nm |
| Długość odciągania | 70,0 mm |
Surowiec - SABIC LEXAN 3412ECR Polikarbonat z 20% włókna szklanych
Konkurencyjna cena:Z pomocą zaawansowanych maszyn i linii montażowych możemy znacznie obniżyć koszty i zaoferować naszym klientom konkurencyjną cenę i pomóc im wejść na rynek.
Silny pakiet:plastikowa torba + pudełko wewnętrzne + duże kartony skutecznie chronią towar przed uszkodzeniem podczas transportu międzynarodowego.
![]()
Szybka dostawa:Duża ilość zapasów umożliwia nam dostarczenie w ciągu 1 ~ 3 dni dla małych ilości, 7 ~ 15 dni dla zamówienia hurtowego.
Gwarancja:Wszelkie problemy z jakością zostaną rozwiązane na nasz koszt, a wykwalifikowani technicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania po sprzedaży.
![]()
|
1Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc dostarczamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania. |
|
2Współpracujemy z kilkudziesięcioma fabrykami, aby zapewnić konkurencyjne ceny. |
|
3- Inspekcje: 100% test przed dostawą. Pakiet wystarczy po kilku dyskusjach z Tobą. |
|
4Bezpłatne próbki do testu, produkty są bezpośrednio z naszej fabryki, więc oszczędza to dużo dodatkowych kosztów. |
| 5. OEM i ODM są akceptowane, prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji. |
| 6Szybka dostawa od drzwi do drzwi. |
| Wszelkie pytania proszę nie wahaj się skontaktować z nami, 7 * 24 godziny dla Ciebie!!! |