| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HA-016 wodoodporne łączniki elektryczne niemieckie do wstawek szczupłych
Opis
Dostarczamy pełen zakres łączników ciężkich.
1Wstępna instalacja dużej liczby i złożonych obwodów może znacznie zwiększyć wydajność instalacji sprzętu i zmniejszyć błędy w okablowaniu.
2Łączniki ciężkoodporne zapewniają wysoce zintegrowane połączenia i bogaty typ kombinacji, co maksymalizuje efektywne wykorzystanie przestrzeni maszynowej.
3Połączacze ciężkoodporne sprawiają, że urządzenia są wygodne i bezpieczne w transporcie, instalacji i konserwacji.
4Wysoki stopień ochrony zapewniany przez złącza ciężkiej eksploatacji (IP65, IP68) stanowi dużą zaletę systemów podłączenia urządzeń w trudnych warunkach.Zapewnia skuteczną ochronę w trudnych warunkach, takich jak kurz, deszcz, zimno, lód i olej.
Specyfikacja - wkładki
|
Numery kontaktów |
16+PE |
|
Wydajność elektryczna zgodnie z |
Wymogi dotyczące: |
| Prąd nominalny | 16A |
| Narysowane napięcie | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| lub | 16A 4KV 2 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat |
| Zapalność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40°C±125°C |
| Życie mechaniczne - cykle parzenia | ≥ 500 |
| Kontakty: | |
| Materiał | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia | Srebro, złoto |
| Odporność kontaktowa | ≤1mΩ |
| Końcowy skrut | |
| Wskaźnik drutu | 10,0-2,5 mm2 |
| AWG | 18-14 |
| Tęsknienie | 0.5Nm |
| Terminal do wyciągania | |
| Wskaźnik drutu | 0.14-4.0 mm2 |
| AWG | 26-12 |
| Końcowy zespół zacisku klatki | |
| Wskaźnik drutu | 0.14-2.5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
Specyfikacja - obudowa serii H16A
![]()
![]()
Zastosowanie:
![]()
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HA-016 wodoodporne łączniki elektryczne niemieckie do wstawek szczupłych
Opis
Dostarczamy pełen zakres łączników ciężkich.
1Wstępna instalacja dużej liczby i złożonych obwodów może znacznie zwiększyć wydajność instalacji sprzętu i zmniejszyć błędy w okablowaniu.
2Łączniki ciężkoodporne zapewniają wysoce zintegrowane połączenia i bogaty typ kombinacji, co maksymalizuje efektywne wykorzystanie przestrzeni maszynowej.
3Połączacze ciężkoodporne sprawiają, że urządzenia są wygodne i bezpieczne w transporcie, instalacji i konserwacji.
4Wysoki stopień ochrony zapewniany przez złącza ciężkiej eksploatacji (IP65, IP68) stanowi dużą zaletę systemów podłączenia urządzeń w trudnych warunkach.Zapewnia skuteczną ochronę w trudnych warunkach, takich jak kurz, deszcz, zimno, lód i olej.
Specyfikacja - wkładki
|
Numery kontaktów |
16+PE |
|
Wydajność elektryczna zgodnie z |
Wymogi dotyczące: |
| Prąd nominalny | 16A |
| Narysowane napięcie | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| lub | 16A 4KV 2 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat |
| Zapalność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40°C±125°C |
| Życie mechaniczne - cykle parzenia | ≥ 500 |
| Kontakty: | |
| Materiał | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia | Srebro, złoto |
| Odporność kontaktowa | ≤1mΩ |
| Końcowy skrut | |
| Wskaźnik drutu | 10,0-2,5 mm2 |
| AWG | 18-14 |
| Tęsknienie | 0.5Nm |
| Terminal do wyciągania | |
| Wskaźnik drutu | 0.14-4.0 mm2 |
| AWG | 26-12 |
| Końcowy zespół zacisku klatki | |
| Wskaźnik drutu | 0.14-2.5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
Specyfikacja - obudowa serii H16A
![]()
![]()
Zastosowanie:
![]()