| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wymień złącze ILME Heavy Duty 10-stykowe męskie złącze żeńskie
Opis
Złącza do dużych obciążeń serii HA zostały zaprojektowane zgodnie z normami DIN EN 61 984 i DIN EN 60 664. Są one szeroko stosowane, gdy wymagane jest połączenie elektryczne i sygnałowe w maszynach budowlanych, maszynach tekstylnych, maszynach do pakowania i drukowania, maszynach tytoniowych, robotach, transporcie kolejowym. , gorących kanałów, elektryczności, automatyki itp. Z zaletami wstępnie zainstalowanego, wstępnie okablowanego, zapobiegania błędom łączenia, poprawy wydajności pracy, teraz złącze do dużych obciążeń serii HA jest popularne w zastosowaniach przemysłowych.
Nasze cechy:
1. Wszystkie części trzpieniowe są produkowane w naszym warsztacie
2. Poliwęglan dostarczany przez firmę SABIC
3. Wszystkie styki wykonane są z mosiądzu H62 pokrytego srebrem o grubości 3μm.
4. Test mgły solnej wytrzymuje ponad 72 godziny.
5. Cykl zatykania wytrzymuje ponad 500 razy.
6. Ścisła kontrola jakości, każde połączenie śrubowe zostało sprawdzone, aby upewnić się, że śruba może dobrze zamocować przewody, a wszystkie otwory montażowe są dobrze przygotowane.
7. Kompatybilny ze złączami Harting, TE / Sibas, ILME, Phoenix, Weidmuller, Molex.
8. Zatwierdzone przez CE, RoHS, CQC, CCC i ISO9001: 2008
Specyfikacja - wkładki
|
Liczba kontaktów |
10 + PE |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 4KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność: | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane, pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
| Zacisk śrubowy | |
| Grubość drutu | 1,0-2,5 mm2 |
| AWG | 18-14 |
| Dokręcanie | 0,5 Nm |
Speficiation - Obudowa z serii H10A
1) wejście kątowe lub proste
2) dno otwarte lub zamknięte
3) dźwignia blokująca ze stali nierdzewnej w celu ochrony przed korozją
4) Osłona ochronna jest dostępna
5) Uszczelki NBR chroniące przed trudnymi warunkami.
6) Wysoka konstrukcja Osłona dla większego drutu jest opcjonalna
7) Gwint PG lub gwint metryczny jest opcjonalny
8) IP65 przed kurzem, wilgocią lub naciskiem mechanicznym.
Instrukcja:
1).NIE dla przerwania prądu
2).Nie podłączaj ani nie odłączaj złączy pod obciążeniem elektrycznym.
3).Nie podłączaj zasilania do złączy w stanie niepodłączonym, nawet jeśli są one wyposażone w osłonę ochronną.
4).Użytkownik powinien zapewnić ochronę przed porażeniem elektrycznym.
![]()
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wymień złącze ILME Heavy Duty 10-stykowe męskie złącze żeńskie
Opis
Złącza do dużych obciążeń serii HA zostały zaprojektowane zgodnie z normami DIN EN 61 984 i DIN EN 60 664. Są one szeroko stosowane, gdy wymagane jest połączenie elektryczne i sygnałowe w maszynach budowlanych, maszynach tekstylnych, maszynach do pakowania i drukowania, maszynach tytoniowych, robotach, transporcie kolejowym. , gorących kanałów, elektryczności, automatyki itp. Z zaletami wstępnie zainstalowanego, wstępnie okablowanego, zapobiegania błędom łączenia, poprawy wydajności pracy, teraz złącze do dużych obciążeń serii HA jest popularne w zastosowaniach przemysłowych.
Nasze cechy:
1. Wszystkie części trzpieniowe są produkowane w naszym warsztacie
2. Poliwęglan dostarczany przez firmę SABIC
3. Wszystkie styki wykonane są z mosiądzu H62 pokrytego srebrem o grubości 3μm.
4. Test mgły solnej wytrzymuje ponad 72 godziny.
5. Cykl zatykania wytrzymuje ponad 500 razy.
6. Ścisła kontrola jakości, każde połączenie śrubowe zostało sprawdzone, aby upewnić się, że śruba może dobrze zamocować przewody, a wszystkie otwory montażowe są dobrze przygotowane.
7. Kompatybilny ze złączami Harting, TE / Sibas, ILME, Phoenix, Weidmuller, Molex.
8. Zatwierdzone przez CE, RoHS, CQC, CCC i ISO9001: 2008
Specyfikacja - wkładki
|
Liczba kontaktów |
10 + PE |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 4KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Łączność: | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane, pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
| Zacisk śrubowy | |
| Grubość drutu | 1,0-2,5 mm2 |
| AWG | 18-14 |
| Dokręcanie | 0,5 Nm |
Speficiation - Obudowa z serii H10A
1) wejście kątowe lub proste
2) dno otwarte lub zamknięte
3) dźwignia blokująca ze stali nierdzewnej w celu ochrony przed korozją
4) Osłona ochronna jest dostępna
5) Uszczelki NBR chroniące przed trudnymi warunkami.
6) Wysoka konstrukcja Osłona dla większego drutu jest opcjonalna
7) Gwint PG lub gwint metryczny jest opcjonalny
8) IP65 przed kurzem, wilgocią lub naciskiem mechanicznym.
Instrukcja:
1).NIE dla przerwania prądu
2).Nie podłączaj ani nie odłączaj złączy pod obciążeniem elektrycznym.
3).Nie podłączaj zasilania do złączy w stanie niepodłączonym, nawet jeśli są one wyposażone w osłonę ochronną.
4).Użytkownik powinien zapewnić ochronę przed porażeniem elektrycznym.
![]()