| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Rozmiar: 24 B, Styki: 24, Przekrój przewodu: 0,75 ... 2,5 mm², Stop miedzi, Posrebrzane
Najlepszy wybór gorącego kanału i regulatora temperatury.
![]()
Rozwiązanie skrzynki sterownika.
![]()
Wkład z obudową grodziową + plastikowa osłona.
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Seria | ON |
| Metoda wypowiedzenia | Zakończenie śrubowe |
| Płeć | Płeć żeńska |
| Rozmiar | 24B |
| Liczba kontaktów | 24Pin |
| kontakt PE | TAk |
| Identyfikacja kontaktu | 0,75 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu |
AWG 18 ... AWG 14 |
| Charakterystyka techniczna | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6kV |
| Napięcie znamionowe wg.do UL | 600 V |
| Rezystancja izolacji | ≥ 1010 Ω |
| Temperatura graniczna | -40 ... +125 °C |
| Cykle godowe | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (wstawka) | Poliwęglan |
| RoHS | Czgodny ze zwolnieniem |
| Rozmiar opakowania | 1 |
| Waga netto | 122,4g |
| Numer zamówienia | 09330242701 |
![]()
| 1. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc zapewniamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoją firmę. |
| 2. Współpracujemy z dziesiątkami fabryk, aby zapewnić konkurencyjną cenę, będziemy również traktować Cię jak naszych przyjaciół. |
| 3. Inspekcje: 100% test przed dostawą. Pakiet wykona po kilku rozmowach z tobą. |
| 4. OEM i ODM są dopuszczalne, prześlij nam swój projekt i inne ważne informacje.OEM są zawsze mile widziane. |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Rozmiar: 24 B, Styki: 24, Przekrój przewodu: 0,75 ... 2,5 mm², Stop miedzi, Posrebrzane
Najlepszy wybór gorącego kanału i regulatora temperatury.
![]()
Rozwiązanie skrzynki sterownika.
![]()
Wkład z obudową grodziową + plastikowa osłona.
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Seria | ON |
| Metoda wypowiedzenia | Zakończenie śrubowe |
| Płeć | Płeć żeńska |
| Rozmiar | 24B |
| Liczba kontaktów | 24Pin |
| kontakt PE | TAk |
| Identyfikacja kontaktu | 0,75 ... 2,5 mm² |
| Przekrój przewodu |
AWG 18 ... AWG 14 |
| Charakterystyka techniczna | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 500V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 6kV |
| Napięcie znamionowe wg.do UL | 600 V |
| Rezystancja izolacji | ≥ 1010 Ω |
| Temperatura graniczna | -40 ... +125 °C |
| Cykle godowe | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (wstawka) | Poliwęglan |
| RoHS | Czgodny ze zwolnieniem |
| Rozmiar opakowania | 1 |
| Waga netto | 122,4g |
| Numer zamówienia | 09330242701 |
![]()
| 1. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, więc zapewniamy niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoją firmę. |
| 2. Współpracujemy z dziesiątkami fabryk, aby zapewnić konkurencyjną cenę, będziemy również traktować Cię jak naszych przyjaciół. |
| 3. Inspekcje: 100% test przed dostawą. Pakiet wykona po kilku rozmowach z tobą. |
| 4. OEM i ODM są dopuszczalne, prześlij nam swój projekt i inne ważne informacje.OEM są zawsze mile widziane. |