| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | 10 - 49 Pieces/6.66 USD ≥50pieces/6.2 USD |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka krympu, mężczyzna i kobieta, polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), prąd nominalny: 10A, kontakty: 24,
Złącze ROBOT
Numer części: 09160243001 & 09160243101
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | Dysk twardy |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie kręcenia |
| Płeć | Mężczyźni iKobieta |
| Wielkość | 6 B |
| Liczba kontaktów | 24Pin |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Szczegóły | Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 0.14... 2,5 mm2 |
| Prąd nominalny | 10 A |
| Nomienne napięcie | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4 kV |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Napędowe znamionowe w stosunku do CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Klasa łatwopalności materiału zgodna z UL 94 | V-0 |
| RoHS | zgodne |
| Chiny RoHS | e |
| Dane handlowe | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, CQC, SGS, CCC, ISO2008:9001 |
![]()
Zastosowanie:
Specyfikacja - obudowa H6B
1) IP65
2) Obudowa do montażu powierzchniowego i otwartego
3) Przyczepy wejściowe boczne i górne
4) dźwignie ze stali nierdzewnej
5) z osłonami ochronnymi z tworzyw sztucznych lub metalowych
6) nić PG PG13.5, PG16, PG21, PG29 lub metryczne nitki M20, M25
7) Wysoka konstrukcja dla dużych drutów jest dostępna
1Niski MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania.
2.Dobre usługi: traktujemy was jak naszych przyjaciół.
3Opakowanie: opakowanie wystarczy po kilku dyskusjach z panem.
4Tańsza cena: Produkty pochodzą bezpośrednio z naszej fabryki.
5Dobra jakość: MP rozpocznie tylko po potwierdzeniu próbek, a produkty MP przeprowadzą 100% inspekcji przed wysyłką.
6.Akceptacja OEM: prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji.
![]()
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | 10 - 49 Pieces/6.66 USD ≥50pieces/6.2 USD |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka krympu, mężczyzna i kobieta, polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), prąd nominalny: 10A, kontakty: 24,
Złącze ROBOT
Numer części: 09160243001 & 09160243101
Dane techniczne
| Identyfikacja | |
| Kategoria | Wkładki |
| Zestaw | Dysk twardy |
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie kręcenia |
| Płeć | Mężczyźni iKobieta |
| Wielkość | 6 B |
| Liczba kontaktów | 24Pin |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Szczegóły | Prosimy zamówić kontakty do zmarszczek oddzielnie. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 0.14... 2,5 mm2 |
| Prąd nominalny | 10 A |
| Nomienne napięcie | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4 kV |
| Napęd nominalny od AC do UL | 600 V |
| Napędowe znamionowe w stosunku do CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Klasa łatwopalności materiału zgodna z UL 94 | V-0 |
| RoHS | zgodne |
| Chiny RoHS | e |
| Dane handlowe | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikat: | CE, ROHS, CQC, SGS, CCC, ISO2008:9001 |
![]()
Zastosowanie:
Specyfikacja - obudowa H6B
1) IP65
2) Obudowa do montażu powierzchniowego i otwartego
3) Przyczepy wejściowe boczne i górne
4) dźwignie ze stali nierdzewnej
5) z osłonami ochronnymi z tworzyw sztucznych lub metalowych
6) nić PG PG13.5, PG16, PG21, PG29 lub metryczne nitki M20, M25
7) Wysoka konstrukcja dla dużych drutów jest dostępna
1Niski MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twoje wymagania.
2.Dobre usługi: traktujemy was jak naszych przyjaciół.
3Opakowanie: opakowanie wystarczy po kilku dyskusjach z panem.
4Tańsza cena: Produkty pochodzą bezpośrednio z naszej fabryki.
5Dobra jakość: MP rozpocznie tylko po potwierdzeniu próbek, a produkty MP przeprowadzą 100% inspekcji przed wysyłką.
6.Akceptacja OEM: prosimy o wysłanie nam projektu i innych ważnych informacji.
![]()