| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka śruby, męski, polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), prąd nominalny: 16A, rozmiar: 10 B, kontakty: 10, przekrój przewodnika: 0,75... 2,5 mm2, stop miedziany, srebrny
Właściwy ABB KUKA FANUC Roboty rozwiązanie przemysłowe
Numer części: 09330102601
Dane techniczne
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie śruby |
| Płeć | Mężczyzna |
| Wielkość | 10B |
| Pozostałe | - Tak, proszę. |
| Liczba kontaktów | 10 |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 00,75... 2,5 mm2 |
| Przekrój przewodnika | AWG 18... AWG 14 |
| Prąd nominalny | 16A |
| Nomienne napięcie | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Odporność izolacyjna | > 1010Ω |
| Odporność kontaktowa | ≤ 1 mΩ |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Długość odciągania | 70,5 mm |
| Moment ściskający | 00,5 Nm |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Kolor (wstawić) | RAL 7032 (szary żwir) |
| Materiał (kontakty) | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Pozostałe |
| Dane handlowe | |
| Wielkość opakowania | 1 |
| Waga netto | 66 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Europejski | 85366990 |
| Chiński numer taryfy celnej |
8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Wkład kontaktowy do złączy przemysłowych |
![]()
Rysunek projektu:
![]()
Sprawdź nasze wzory z Harting
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | negocjowalne |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 7 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Wkłady, końcówka śruby, męski, polikarbonat, RAL 7032 (szary kamyk), prąd nominalny: 16A, rozmiar: 10 B, kontakty: 10, przekrój przewodnika: 0,75... 2,5 mm2, stop miedziany, srebrny
Właściwy ABB KUKA FANUC Roboty rozwiązanie przemysłowe
Numer części: 09330102601
Dane techniczne
| Wersja | |
| Metoda zakończenia | Zakończenie śruby |
| Płeć | Mężczyzna |
| Wielkość | 10B |
| Pozostałe | - Tak, proszę. |
| Liczba kontaktów | 10 |
| Kontakt PE | - Tak, proszę. |
| Charakterystyka techniczna | |
| Przekrój przewodnika | 00,75... 2,5 mm2 |
| Przekrój przewodnika | AWG 18... AWG 14 |
| Prąd nominalny | 16A |
| Nomienne napięcie | 500 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 6 kV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Odporność izolacyjna | > 1010Ω |
| Odporność kontaktowa | ≤ 1 mΩ |
| Temperatura ograniczająca | -40... +125 °C |
| Długość odciągania | 70,5 mm |
| Moment ściskający | 00,5 Nm |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Właściwości materiału | |
| Materiał (włączenie) | Polikarbonat |
| Kolor (wstawić) | RAL 7032 (szary żwir) |
| Materiał (kontakty) | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia (kontakty) | Pozostałe |
| Dane handlowe | |
| Wielkość opakowania | 1 |
| Waga netto | 66 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Europejski | 85366990 |
| Chiński numer taryfy celnej |
8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Wkład kontaktowy do złączy przemysłowych |
![]()
Rysunek projektu:
![]()
Sprawdź nasze wzory z Harting
![]()
![]()
![]()
![]()