| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HK-008/024 Wkładka kombinowana do złączy przewodów o dużej wytrzymałości 16A + 10A
1. Udzielimy szybkiej odpowiedzi na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.
2. OEM jest mile widziany.
3. Szybka dostawa
4. Nalegaj na zasadę Win-Win, a nasz zespół sprzedaży jest gotowy, aby zapewnić najlepszą obsługę.
5. Wszystkie zamówione pozycje są w 100% sprawdzane pod kątem jakości
6. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w Liushi Town, Yueqing City, niedaleko Szanghaju i Ningbo.
| WKŁADKI HK-008/24 | |
| Liczba kontaktów | 8/24 + PE |
| Parametry elektryczne zgodnie z | EN61984 |
| Obszar mocy | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 230 / 400V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 4KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Obszar Sigal | |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Napięcie znamionowe | 160V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 2,5KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V / 300V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Styki zasilania | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
| Końcówka zaciskana | |
| Grubość drutu | 0,5-4 mm2 |
| AWG | 20-12 |
| Sigal Contacts | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤3mΩ |
| Zacisk do zaciskania | |
| mm2 | 0,14-2,5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
Obudowa - seria H10B
|
Poziom zabezpieczeń |
IP65 |
|
Materiał |
Odlew aluminiowy |
|
Okapy |
Wejście boczne lub wejście od góry |
|
Mieszkaniowy |
Przegroda, montaż powierzchniowy, kabel do kabla |
|
Dźwignie blokujące |
Pojedynczy lub podwójny |
|
Materiał |
Stal nierdzewna SS304 antykorozyjna lub ocynkowana |
|
Wysoka konstrukcja dla większego kabla |
Dostępny |
|
Wątek |
PG lub metryczne |
|
Odporność na mgłę solną |
72 godziny |
FAQ
Pytanie 1.Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
A. Jesteśmy fabryką.
Pytanie 2.Gdzie znajduje się Twoja fabryka?Jak mogę tam odwiedzić?
Odp. Nasza fabryka znajduje się w mieście Yueqing w prowincji Zhejiang w Chinach.Możesz polecieć bezpośrednio na lotnisko Wenzhou lub pociągiem do stacji kolejowej Yueqing.Będziemy po ciebie.
Pytanie 3. Jaki jest termin płatności?
A. Akceptujemy TT, 30% depozytu i 70% przed wysyłką, Western Union, L / C At Sight itp.
Pytanie 4.Powiedz mi o standardzie pakietu?
O. Najpierw pakujemy każdą część w plastikową torbę, następnie wkładamy torby do wewnętrznego pudełka, a na koniec wszystko w dużym kartonie.Opakowanie jest wytrzymałe do transportu międzynarodowego.
Pytanie 5.Czy zgodziłbyś się na użycie naszego logo?
A. Jeśli zamówisz 100 sztuk każdego modelu, nie ma problemu z wykonaniem OEM.
Pytanie 6.A co z transportem?
O. Jeśli ilość jest mała, zwykle używamy TNT, DHL, FEDEX, EMS i innych ekspresowych do wyboru.Jeśli ilość jest duża, zwykle zalecamy FOB Ningbo lub Szanghaj drogą morską.
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
HK-008/024 Wkładka kombinowana do złączy przewodów o dużej wytrzymałości 16A + 10A
1. Udzielimy szybkiej odpowiedzi na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.
2. OEM jest mile widziany.
3. Szybka dostawa
4. Nalegaj na zasadę Win-Win, a nasz zespół sprzedaży jest gotowy, aby zapewnić najlepszą obsługę.
5. Wszystkie zamówione pozycje są w 100% sprawdzane pod kątem jakości
6. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w Liushi Town, Yueqing City, niedaleko Szanghaju i Ningbo.
| WKŁADKI HK-008/24 | |
| Liczba kontaktów | 8/24 + PE |
| Parametry elektryczne zgodnie z | EN61984 |
| Obszar mocy | |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 230 / 400V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 4KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Obszar Sigal | |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Napięcie znamionowe | 160V |
| Znamionowe napięcie impulsowe | 2,5KV |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Napięcie znamionowe zgodnie z UL | 600V / 300V |
| Rezystancja izolacji | ≥1010Ω |
| Materiał | Poliwęglan |
| Palność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Trwałość mechaniczna - cykle krycia | ≥500 |
| Styki zasilania | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤1mΩ |
| Końcówka zaciskana | |
| Grubość drutu | 0,5-4 mm2 |
| AWG | 20-12 |
| Sigal Contacts | |
| Materiał | Stop miedzi |
| Powierzchnia | Posrebrzane / pozłacane |
| Odporność na kontakt | ≤3mΩ |
| Zacisk do zaciskania | |
| mm2 | 0,14-2,5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
Obudowa - seria H10B
|
Poziom zabezpieczeń |
IP65 |
|
Materiał |
Odlew aluminiowy |
|
Okapy |
Wejście boczne lub wejście od góry |
|
Mieszkaniowy |
Przegroda, montaż powierzchniowy, kabel do kabla |
|
Dźwignie blokujące |
Pojedynczy lub podwójny |
|
Materiał |
Stal nierdzewna SS304 antykorozyjna lub ocynkowana |
|
Wysoka konstrukcja dla większego kabla |
Dostępny |
|
Wątek |
PG lub metryczne |
|
Odporność na mgłę solną |
72 godziny |
FAQ
Pytanie 1.Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
A. Jesteśmy fabryką.
Pytanie 2.Gdzie znajduje się Twoja fabryka?Jak mogę tam odwiedzić?
Odp. Nasza fabryka znajduje się w mieście Yueqing w prowincji Zhejiang w Chinach.Możesz polecieć bezpośrednio na lotnisko Wenzhou lub pociągiem do stacji kolejowej Yueqing.Będziemy po ciebie.
Pytanie 3. Jaki jest termin płatności?
A. Akceptujemy TT, 30% depozytu i 70% przed wysyłką, Western Union, L / C At Sight itp.
Pytanie 4.Powiedz mi o standardzie pakietu?
O. Najpierw pakujemy każdą część w plastikową torbę, następnie wkładamy torby do wewnętrznego pudełka, a na koniec wszystko w dużym kartonie.Opakowanie jest wytrzymałe do transportu międzynarodowego.
Pytanie 5.Czy zgodziłbyś się na użycie naszego logo?
A. Jeśli zamówisz 100 sztuk każdego modelu, nie ma problemu z wykonaniem OEM.
Pytanie 6.A co z transportem?
O. Jeśli ilość jest mała, zwykle używamy TNT, DHL, FEDEX, EMS i innych ekspresowych do wyboru.Jeśli ilość jest duża, zwykle zalecamy FOB Ningbo lub Szanghaj drogą morską.