| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
Opis
1Połączacze ciężko napędowe serii HDD są używane do łączenia dużej liczby obwodów lub połączeń o napięciu 10A, 250V.
2Korzystając z kontaktów, nasi klienci mogą wybrać od 24 połączeń do 216 połączeń w pojedynczym złączu.
3Kontakty krympowe są dostępne z twardym srebrem lub złotem, z zasięgiem przewodów od 0,14 do 2,5 mm (AWG 26-14).
4Nasze serwisy dysków twardych mogą dobrze współpracować z większością innych marek, takich jak Harting Han serii D. Klienci mogą odnieść się do naszego numeru części, aby wybrać właściwą część.
5. Zestaw montażowy HDD-024 składa się z męskiego wkładu kręgowego HDD-024-MC, żeńskiego wkładu kręgowego HDD-024-FC, szpilów kontaktowych 10A, maszyny H6B-SE-2B-PG11 i obudowy H6B-BK-1L
6Obudowa wykonana jest z aluminium odlewanego z elementami zamykającymi ze stali nierdzewnej, odpornymi na rdzew i IP65
![]()
Zastosowanie:
Specyfikacja - wkładki
| Numery kontaktów | 24P+E |
| Wydajność elektryczna zgodnie z | Wymogi dotyczące: |
| Prąd nominalny | 10A |
| napięcie znamionowe (przewodnik do ziemi) | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4KV |
| Ciężkość zanieczyszczenia | 3 |
| lub | 10A 230V / 400V 4KV 2 |
| Napęd nominalny zgodnie z UL CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat |
| Zapalność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Ograniczona temperatura | -40°C±125°C |
| Cykle wtykania | ≥ 500 |
| Kontakty: | |
| Materiał | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia | Srebro lub złoto |
| Odporność kontaktowa | ≤3mΩ |
| Połączenie przewodowe | Kręć |
| Wskaźnik drutu | 0.14-2.5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
Specyfikacja - obudowa H6B
1) IP65
2) Obudowa do montażu powierzchniowego i otwartego
3) Przyczepy wejściowe boczne i górne
4) dźwignie ze stali nierdzewnej
5) z osłonami ochronnymi z tworzyw sztucznych lub metalowych
6) nić PG PG13.5, PG16, PG21, PG29 lub metryczne nitki M20, M25
7) Wysoka konstrukcja dla dużych drutów jest dostępna
Informacje o spółce
1Certyfikat: CE, ROHS, CQC, CCC, ISO2008:9001
2- Posiadamy 10000 mm.2warsztaty i 70 wykwalifikowanych pracowników do produkcji 100000 sztuk każdego miesiąca
3Każdy kawałek jest produkowany w naszym warsztacie i 100% sprawdzany przez naszych pracowników QC.
4W celu zabezpieczenia funkcji elektrycznej należy zastosować polikarbonat Sabic Lexan 3412 ECR o doskonałej izolacji.
5Kontakty wykonane są ze standardowego mosiądzu H62, o grubości srebra 3 μm
6Długa żywotność gwarantowana. Nasz złącze może wytrzymać ponad 72 godziny testów solnych i 500 cykli złącza.
![]()
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotible |
| Standardowe opakowanie: | Standardowe kartony eksportowe |
| Okres dostawy: | 5 dni |
| Metoda płatności: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Wydajność dostaw: | 100 000 sztuk miesięcznie |
![]()
Opis
1Połączacze ciężko napędowe serii HDD są używane do łączenia dużej liczby obwodów lub połączeń o napięciu 10A, 250V.
2Korzystając z kontaktów, nasi klienci mogą wybrać od 24 połączeń do 216 połączeń w pojedynczym złączu.
3Kontakty krympowe są dostępne z twardym srebrem lub złotem, z zasięgiem przewodów od 0,14 do 2,5 mm (AWG 26-14).
4Nasze serwisy dysków twardych mogą dobrze współpracować z większością innych marek, takich jak Harting Han serii D. Klienci mogą odnieść się do naszego numeru części, aby wybrać właściwą część.
5. Zestaw montażowy HDD-024 składa się z męskiego wkładu kręgowego HDD-024-MC, żeńskiego wkładu kręgowego HDD-024-FC, szpilów kontaktowych 10A, maszyny H6B-SE-2B-PG11 i obudowy H6B-BK-1L
6Obudowa wykonana jest z aluminium odlewanego z elementami zamykającymi ze stali nierdzewnej, odpornymi na rdzew i IP65
![]()
Zastosowanie:
Specyfikacja - wkładki
| Numery kontaktów | 24P+E |
| Wydajność elektryczna zgodnie z | Wymogi dotyczące: |
| Prąd nominalny | 10A |
| napięcie znamionowe (przewodnik do ziemi) | 250 V |
| Narysowane napięcie impulsu | 4KV |
| Ciężkość zanieczyszczenia | 3 |
| lub | 10A 230V / 400V 4KV 2 |
| Napęd nominalny zgodnie z UL CSA | 600 V |
| Odporność izolacyjna | ≥ 1010Ω |
| Materiał | Polikarbonat |
| Zapalność zgodnie z (UL94) | V0 |
| Ograniczona temperatura | -40°C±125°C |
| Cykle wtykania | ≥ 500 |
| Kontakty: | |
| Materiał | Zestaw miedzi |
| Powierzchnia | Srebro lub złoto |
| Odporność kontaktowa | ≤3mΩ |
| Połączenie przewodowe | Kręć |
| Wskaźnik drutu | 0.14-2.5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
Specyfikacja - obudowa H6B
1) IP65
2) Obudowa do montażu powierzchniowego i otwartego
3) Przyczepy wejściowe boczne i górne
4) dźwignie ze stali nierdzewnej
5) z osłonami ochronnymi z tworzyw sztucznych lub metalowych
6) nić PG PG13.5, PG16, PG21, PG29 lub metryczne nitki M20, M25
7) Wysoka konstrukcja dla dużych drutów jest dostępna
Informacje o spółce
1Certyfikat: CE, ROHS, CQC, CCC, ISO2008:9001
2- Posiadamy 10000 mm.2warsztaty i 70 wykwalifikowanych pracowników do produkcji 100000 sztuk każdego miesiąca
3Każdy kawałek jest produkowany w naszym warsztacie i 100% sprawdzany przez naszych pracowników QC.
4W celu zabezpieczenia funkcji elektrycznej należy zastosować polikarbonat Sabic Lexan 3412 ECR o doskonałej izolacji.
5Kontakty wykonane są ze standardowego mosiądzu H62, o grubości srebra 3 μm
6Długa żywotność gwarantowana. Nasz złącze może wytrzymać ponad 72 godziny testów solnych i 500 cykli złącza.
![]()